۰۸:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۶

خیزش گردوخاک در نوار شرقی کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، صادق ضیائیان گفت:  امروز پنج‌شنبه و جمعه جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم است. در این مدت در ارتفاعات البرز مرکزی و سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده رخ خواهد داد. به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان ...

خیزش گردوخاک در نوار شرقی کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، صادق ضیائیان گفت:  امروز پنج‌شنبه و جمعه جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم است. در این مدت در ارتفاعات البرز مرکزی و سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده رخ خواهد داد.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی روزهای  شنبه و یکشنبه علاوه بر ارتفاعات البرز مرکزی و سواحل غربی دریای خزر در برخی نقاط اردبیل و شمال استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی نیز بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

او ادامه داد: از بعد از ظهر یکشنبه و در روز دوشنبه بارش در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل تشدید می شود. همچنین از اواخر دوشنبه با شمالی شدن جریان ها بر روی دریای خزر بارش از سمت سواحل غربی دریا شروع می شود.

او گفت:  سرعت وزش باد پنجشنبه و جمعه در نوار شرقی کشور افزایش می یابد که در برخی از این مناطق با خیزش گردوخاک نیز همراه خواهد بود.

 

پایان/*

 

مطالب مرتبط