۱۵:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

خبر ورزشی استقلال| خبر خوش برای استقلال | کارت بازی بلانکو صادر شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛گوستاوو بلانکو بازیکن استقلال بود که کارت بازی او به دلیل قانون سقف بودجه صادر نمیشد.  براساس اخبار منتشر شده،  در راستای رعایت قانون سقف بودجه و با تعامل صورت گرفته بین باشگاه، کادر فنی و بازیکنا...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛گوستاوو بلانکو بازیکن استقلال بود که کارت بازی او به دلیل قانون سقف بودجه صادر نمیشد.  براساس اخبار منتشر شده،  در راستای رعایت قانون سقف بودجه و با تعامل صورت گرفته بین باشگاه، کادر فنی و بازیکنان استقلال قرارداد گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی در سازمان لیگ ثبت و کارت بازی او صادر شد.

کارت بازی بلانکو صادر شد

بدین ترتیب این بازیکن از دیدار امروز  مقابل آلومینیوم اراک می‌تواند با صلاحدید کادر فنی برای استقلال به میدان برود.

رسانه باشگاه همچنین نوشت: «پیش از هر چیز، باشگاه استقلال وظیفه خود می‌داند تا از سرمربی محترم آقای جواد نکونام، سرپرست تیم و همین‌طور جمعی از بازیکنان که در این راه همکاری لازم را انجام دادند، به صورت ویژه تشکر کند، چرا که آنها در راستای کمک به اجرای قانون مصوب شده از سوی فدراسیون فوتبال و ایجاد تعامل با باشگاه استقلال، صادقانه و خالصانه پا پیش گذاشته و بخشی از رقم قرارداد فصل جاری خود را کاهش دادند.

بلانکو

این اقدام آنها پیام مهمی در دل خود دارد و به نوعی بیانگر اتحاد، همدلی و از خودگذشتگی در مجموعه باشگاه استقلال است، اتحادی که بدون شک می‌تواند در ادامه مسیر این باشگاه، نتایج مثبتی به همراه داشته و الگویی برای همگان باشد.

جواد نکونام و تیمش با کاهش دستمزد خود ثابت کردند برای آنها باشگاه استقلال و طرفدارانش و همچنین تمکین از قانون اهمیت بسزایی دارد.

باشگاه استقلال در پایان برای گوستاوو بلانکو و مجموعه تیم در مسیر پیشرو آرزوی موفقیت می‌کند»./ صد آنلاین

پایان/*

مطالب مرتبط