خبر مهم برای بازنشستگان نفت / ثبت درخواست پاداش تحصیلی فرزندان /واریز مستمری آبان‌ماه به همراه ۴ میلیون تومان پرداخت مناسبتی /مشاهده کارت مستمری و مقرری

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و دولت در کارگروه مشترکی که برای هماهنگی و تصمیم‌گیری در خصوص همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلین تشکیل شده، تصمیم به ادغام دو صندوق بازنشستگی گرفتند.

فارس نوشت:وی افزود: مجلس و دولت در قالب این کارگروه توافق کردند تا صندوق بازنشستگی نفت و صندوق بازنشستگی کشوری در زمان اجرای برنامه هفتم توسعه با هم ادغام شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس، دولت را مکلف به ساماندهی صندوق‌های بازنشستگی کرده و در این راستا مقرر شده تا این دو صندوق بازنشستگی با هم ادغام شوند.

ثبت درخواست پاداش تحصیلی فرزندان

نحوه و ضوابط ثبت تقاضای پاداش تحصیلی فرزندان ممتاز بازنشستگان صنعت نفت برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ اعلام شد.

متقاضیان جهت مشاهده شرایط و ضوابط، دریافت فرم‌ها و اطلاعیه‌ها مربوط به پاداش تحصیلی فرزندان می‌توانند از طریق تارنمای رسمی صندوق‌ها به نشانی www.oipf.ir، سامانه سما (کارتابل شخصی) و مراجعه به دفاتر نمایندگی مربوطه اقدام نمایند.

ورود به سامانه سما

حائزین شرایط پس از تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز، می‌توانند به دو صورت:

۱- غیرحضوری از طریق سامانه شخصی کاربری خود در سما

۲- از طریق مراجعه به دفاتر نمایندگی ثبت این خدمت را انجام دهند.

واریز مستمری آبان‌ماه به همراه ۴ میلیون تومان پرداخت مناسبتی

مستمری و مقرری بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت به همراه مبلغ ۴ میلیون تومان «به‌عنوان عیدانه مناسبتی» امروز شنبه (۲۰ آبان‌ماه) پرداخت شد.

مستمری و مقرری آبان‌ماه بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت به همراه مبلغ چهار میلیون تومان «عیدانه میلاد امام حسن عسگری (ع)»، امروز شنبه (۲۰ آبان‌ماه) واریز شد.

به مناسب میلاد باسعادت امام حسن عسگری علیه‌السلام (۲ آبان‌ماه) هیئت‌رئیسه صندوق‌ها پیشنهادی را به‌منظور پرداخت عیدانه به بازنشستگان و بازماندگان محترم صندوق‌ها تصویب کرد که هفته گذشته مراحل تصویب نهایی آن تمام شد. ازاین‌رو، امروز شنبه (۲۰ آبان‌ماه) هم‌زمان با پرداخت مستمری و مقرری، مبلغ چهار میلیون تومان عیدانه مناسبتی تقدیم کارکنان بازنشسته شد. خانواده محترم بازماندگان نیز مانند سایر پرداختی‌ها به‌تناسب سهم، این مبلغ را همراه با مقرری ماه آبان دریافت کرند.

صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۳ هر ماه پرداخت مستمری و مقرری را انجام می‌دهد.

برای مشاهده فیش مستمری و مقرری اینجا کلیک کنید.

مشاهده کارت مستمری و مقرری

امکان مشاهده کارت مستمری به سامانه سما افزوده شد

کارت مستمری بازنشستگان صنعت نفت از طریق سامانه الکترونیکی صندوق‌ها (سما) قابل مشاهده شد.

صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت، خدمات الکترونیکی خود را از طریق سامانه سما ارائه می‌کند. سامانه سما اختصاصی صندوق‌ نفت است و به مرور خدمات جدیدی به آن افزوده می‌شود. در تازه‌ترین به روزرسانی آن، سرویس کارت مستمری یا همان کارت حقوق به آن افزوده شده است.

مسیر دسترسی این سرویس، پس از ورود به سامانه، بر روی گزینه کنترل محاسبات کلیک و سپس نمایش کارت را انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا