خبر مهم برای بازنشستگان تامین اجتماعی | واریزی ویژه برای بازنشستگان تامین اجتماعی در این ماه

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی از تشکیل شورای راهبردی شرکای اجتماعی این سازمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛کارت خرید اقساطی یکی از مزایای مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی و کارمندان دولت به حساب می‌آید. امکان خرید اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان تامین اجتماعی همیشه برای آنها راهگشا و کارٰآمد بوده است.

برای همین هم کارا کارت در دسترس‌شان قرار گرفته تا بتوانند نقدی کالا و لوازم موردنیازشان را بخرند و به صورت اقساطی هزینه آن را پرداخت کنند. کارا کارت این امکان را به بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی و کارمندان دولت می‌دهد تا کالاهای موردنیاز خود را قسطی خریداری کنند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی از تشکیل شورای راهبردی شرکای اجتماعی این سازمان خبر داد.

احمد اسفندیاری، صبح امروز در افتتاحیه همایش سراسری مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی در استان قم گفت: در میدان نبرد با رزمندگان فلسطین، ظالمان و اشغالگران صهیونیست که متحمل شکستی بزرگ و تاریخی شدند، جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای راه انداخته‌اند که حماس کودک‌کش است و این در حالی است که جهان، این روزها صحنه‌هایی غم‌انگیز از کودک‌کشی رژیم غاصب را در غزه و در سکوت قدرت‌های استکباری و مدعیان دروغین حقوق بشر شاهد است.

اسفندیاری در این همایش که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونان و مدیران ستادی، مدیران استانی سازمان تأمین‌اجتماعی، نمایندگان شرکای اجتماعی و جمعی از مسئولان محلی استان قم در حال برگزاری است، افزود: در شرایط امروز فلسطین، دشمنان مردم این سرزمین در جنگ رسانه‌ای نیز شکست خورده‌اند و حضور مردم آزاده و عدالتخواه در شهرهای مختلف جهان و حتی در قلب آمریکا، نشان از شکست پروژه آمریکا و رژیم صهیونیستی در بازنمایی غاصب به عنوان مظلوم است.

اسفندیاری با اشاره به اینکه توطئه شوم آمریکا و جنایت‌های اسرائیل دو روی یک سکه است، بیان کرد: شکست اسرائیل در ابعاد مختلف، تشدید و سرعت گرفتن مراحل فروپاشی و اضمحلال رژیم صهیونیستی را که مقام معظم رهبری بارها بر قطعیت آن تأکید کرده‌اند، نویدبخش است.

معاون فرهنگی اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی در این همایش که با شعار “تجربه دیروز، تحول امروز؛ آینده‌سازی در گام دوم” در حال برگزاری است، ادامه داد: در همایش سال گذشته مدیران سازمان تامین‌اجتماعی، ماحصل بررسی‌های کارگروه‌های تخصصی به ۱۰ محور کلی تبدیل و با عنوان منشور اقدام و عمل کارکنان و مدیران سازمان، به استان‌ها ابلاغ شد.

وی تأکید کرد: این منشور در ادامه پیگیری راهبردهای هشت‌گانه ابلاغی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی برای تحول در سازمان به استان‌ها ابلاغ شد و برای بالندگی محورهای ابلاغی، تجربیات موفق استان‌ها در قالب محورهای اشاره شده به دبیرخانه ارسال و مورد داوری قرار گرفت.
اسفندیاری افزود: ۳۶۹ تجربه در مسیر تحول در سازمان تأمین‌اجتماعی از سراسر کشور و نیز ادارات و معاونت‌های ستادی سازمان، جمع‌آوری و از این تعداد ۳۳ عنوان انتخاب شد تا در قالب نشست‌های تخصصی در همایش سال جاری مورد بررسی قرار گیرند.

وی توضیح داد: امسال نمایندگان شرکای اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی نیز در بخش‌های بازنشستگی، کارگری و کارفرمایی در همایش مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی حضور دارند و امید داریم که در تصمیم‌سازی‌های سازمان بیشتر از نظرات و همفکری این بزرگواران بهره‌مند شویم.

اسفندیاری در ادامه از تشکیل شورای راهبردی شرکای اجتماعی سازمان تأمین‌اجتماعی خبر داد و افزود: ارزیابی عملکرد ۶ ماهه اول و تدوین برنامه ۶ ماه دوم تأمین‌اجتماعی در راستای پایدارسازی این سازمان از جمله برنامه‌ها و نشست‌های مرتبط با همایش سراسری مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی است.

او در پایان با اشاره به اینکه برای پیروزی جبهه مقاومت به ویژه مردم غزه و فلسطین دعاگو هستیم، بیان کرد: همانگونه که شعار دادیم راه قدس از کربلا می‌گذرد و به این مهم رسیدیم، امیدواریم روزی فرارسد که در قدس شریف نماز جماعت را به امامت حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای مدظله‌العالی برگزار کنیم./مکتوب نامه

پایان/*

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا