۱۹:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

خبر مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس / یحیی و جواد در کورس رقابت

کادرفنی و مدیریتی استقلال و پرسپولیس برای چندمین مرتبه در حال تکرار یک اشتباه قدیمی و پرخطر هستند. اختلاف میان استقلال و پرسپولیس به بالاترین سطح خود رسیده و این دو باشگاه دولتی که مشترکات فراوان داشته و از امکان درآمدزایی مشترک نیز به طر...

استقلال پرسپولیس

کادرفنی و مدیریتی استقلال و پرسپولیس برای چندمین مرتبه در حال تکرار یک اشتباه قدیمی و پرخطر هستند. اختلاف میان استقلال و پرسپولیس به بالاترین سطح خود رسیده و این دو باشگاه دولتی که مشترکات فراوان داشته و از امکان درآمدزایی مشترک نیز به طرز قابل ملاحظه‌ای برخوردار هستند، این روزها به جای تعامل با یکدیگر سراغ تقابل رفته‌اند. یحیی گل محمدی و یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با هم جنگ لفظی پیدا کردند و پس از آن کار به صدور بیانیه کشیده شد. اتفاقاتی که قاعدتاً با دخالت مدیران وزارت ورزش و تذکر آنها جمع می‌شود ولی دلخوری و بازتاب منفی آن به درون جامعه هواداری دو تیم کشیده خواهد شد.

طی سالیان اخیر پیشکسوتان هر دو تیم استقلال و پرسپولیس از رفتار هیجان زده و بعضاً بی‌ادبانه برخی تماشاگران در ورزشگاه‌ها به شدت اعلام ناراحتی کرده‌اند و واقعاً گاهی اوقات شعارهای فوق العاده نامناسبی هم می‌شنویم که تحت هیچ شرایطی جای توجیه ندارد اما آیا واقعاً چهره‌های قدیمی این دو باشگاه پیش خودشان فکر نمی‌کنند گاهی اوقات سرمنشا این رفتارهای ناهنجار، اتفاقاتی است که در دل خود استقلال و پرسپولیس رخ می‌دهد؟

خبر مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس / یحیی و جواد در کورس رقابت

خبر مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس / یحیی و جواد در کورس رقابت

رویارویی مدیران و مربیان استقلال و پرسپولیس با یکدیگر با هر دلیل و به خاطر هر انگیزه‌ای که باشد، قطعاً اثر خود را روی سکوها می‌گذارد. و وقتی اعضای کادرفنی و مدیریتی این دو تیم مطرح یک اشتباه قدیمی را تکرار کرده و با چنین ادبیات نامناسبی یکدیگر را مورد خطاب قرار می‌دهند، واقعاً چه انتظاری از هواداران دو تیم داریم که روی سکوها حرمت همدیگر را حفظ کنند؟

سیاست استقلال در برابر مصاحبه پرسپولیسی ها

باشگاه استقلال علیه مصاحبه های پرسپولیسی ها بیانیه داد اما قرار نیست کادرفنی و بازیکنان استقلال مصاحبه ای انجام بدهند.

واکنش خاص نکونام و استقلالی‌ها در جنگ جدید با پرسپولیس

مربیان و بازیکنان استقلال به این نتیجه رسیدند که در مقابل مصاحبه‌های پرسپولیسی‌ها سکوت کنند تا تیم‌شان در آستانه بازی با شمس‌آذر قزوین به حاشیه نرود. بعد از بازی پرسپولیس و ملوان گل‌محمدی، پیروانی و علی نعمتی صحبت‌هایی را انجام دادند که البته بخشی از آنها در جواب به علیرضا خانی عضو هیأت‌مدیره استقلال بود. پرسپولیسی‌ها همچنین به ماجرای قرارداد سعید مهری هم ورود کردند که به هر حال کمیته راستی‌آزمایی سقف بودجه همه موارد را بررسی خواهد کرد اما سیاست مربیان و بازیکنان استقلال این است که هیچ جوابی به رقیب ندهند و به قول معروف فقط سرشان به کار خودشان باشد.

از ابتدای فصل و با وجود تأکید فدراسیون بازار بیانیه‌نویسی هم داغ است. البته باشگاه استقلال همان یک‌شنبه شب جواب پرسپولیسی‌ها را داد اما قرار نیست مثلاً نکونام هم جواب کنایه‌های گل‌محمدی را بدهد یا سعید مهری و… در مورد علی نعمتی مصاحبه کند. بعید است سیاست سکوت آنها طی روزهای آینده هم تغییر کند.

پرسپولیسی‌ها می‌گویند همان‌طور که از ما بابت مالیات گولسیانی امتیاز کسر شده از استقلال هم باید کسر شود. گل‌محمدی هم با کنایه گفته بود اگر قرار باشد مهاجم خوب خارجی بخریم من باید همه مبلغ قراردادم را ببخشم.

مطالب مرتبط