۲۳:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷

خبر فوری تیم ملی از اخراج ستاره محبوب تیم ملی

خداداد عزیزی در آستانه اعزام تیم ملی فوتبال به ازبکستان برای برگزاری دومین بازی مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: بازی سختی است و امیدوارم از آنجا دست پر باز گردیم. تیم خیلی خوبی دارند و در کافا هم روی بچه های ما فشار آوردند. امیدوارم بچه‌های ...

خبر فوری تیم ملی از اخراج ستاره محبوب تیم ملی

خداداد عزیزی در آستانه اعزام تیم ملی فوتبال به ازبکستان برای برگزاری دومین بازی مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: بازی سختی است و امیدوارم از آنجا دست پر باز گردیم. تیم خیلی خوبی دارند و در کافا هم روی بچه های ما فشار آوردند. امیدوارم بچه‌های ما مثل بازی‌های قبل بتوانند توانمندی‌های خود را نشان دهند. به نظر من اگر می خواهیم در جام ملت‌ها قهرمان شویم باید همه تیم ها را ببریم. آنجا کارمان سخت است ولی امید به پیروزی داریم.

مربی تیم ملی فوتبال در مورد جام ملت ها و جام جهانی گفت: به جام ملت‌ها خیلی خوش بین هستم و در مورد جام جهانی هم ۸ تیم صعود می‌کنند و اگر ما نرویم که خیلی نامردی است.

وی در مورد وضعیت نوراللهی و کنار گذاشتن این بازیکن از تیم ملی گفت: یک سری مسائل انضباطی است و به خود سرمربی تیم ملی باز می گردد و او تصمیم می گیرد.

عزیزی در مورد مصدومیت علیرضا جهانبخش تاکید کرد: علی یکی از بازیکنان با تجربه و تاثیرگذار تیم ملی است و امیدوارم زودتر به شرایط بازی بازگردد. او خیلی می‌تواند به ما کمک کند.

مربی تیم ملی فوتبال در مورد اینکه آیا مصدومیت او به کیفیت بد چمن باز می گردد یا خیر، گفت: نه اینطور نیست. جهانبخش بازیکن سرعتی است و بازیکنان سرعتی هم طبیعتا همسترینگ شان آسیب می بیند و او هم در استارت آسیب دید.

مطالب مرتبط