خبر شوکه کننده از بازگشت پروفسور به پرسپولیس؟!

پاسخ مشکوک برانکو ایوانکوویچ، شائبه‌ها در مورد بازگشت این مربی کروات محبوب سرخ‌ها به ایران را جدیت بخشیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، در پی شکست دو بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و ناکامی در صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها، بار دیگر شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس مذاکراتی پنهانی با برانکو ایوانکوویچ سرمربی فعلی تیم ملی عمان برای فصل آینده داشته است.

این شایعات قبل از مسابقه با الدحیل هم مطرح بود و گفته می شد که مذاکرات ابتدایی هم بعداز استعفای قبلی یحیی گل‌محمدی انجام شده است. تسنیم در ارتباطی که با برانکو برقرار کرده، از وی خواست ابتدا ارزیابی‌اش را در خصوص بازی شب گذشته شاگردان یحیی گل‌محمدی بیان کند که او گفت «بازی شب گذشته را ندیده است».

ایوانکوویچ که در آستانه ۷۰ سالگی است درمورد اینکه آیا مذاکره‌ای با شما در خصوص بازگشت به نیمکت پرسپولیس برای فصل آینده شده یا خیر؟ تنها به گفتن جمله “نمی‌دانم…” بسنده کرد. او از پاسخگویی بیشتر به این موضوع خودداری کرد.

برانکو بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، سه قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در جام حذفی و سه قهرمانی در سوپرجام را برای پرسپولیس به ارمغان آورد و در سال ۲۰۱۸ هم این تیم را تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش برد.

 

پایان/*

اندیشه قرن را در تلگرام دنیال کنید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا