۱۷:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۵

حقوق ۱۱ میلیونی برای بازنشستگان از شایعه تا واقعیت+ جزئیات

افزایش بیست درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ، کشور و لشگری در سال ۱۴۰۳ به تصویب مجلس رسید .

بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است اما مشخص نیست که این افزایش حقوق از فروردین ماه اعمال می شود یا از اردیبهشت ماه.

حقوق بالای ۱۱ میلیون تومان برای بازنشستگان در راه است؟

 

براساس اخبار منتشر شده از حقوق بازنشستگان، در سال ۱۴۰۲ میانگین حقوق بازنشستگان از ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به حدود ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. در این سال بسیاری از حداقلی بگیران تأمین اجتماعی حدود ۷ میلیون تومان حقوق گرفتند که این انتظار وجود که حقوق آنها در سال جاری به حداقل ۱۰ میلیون تومان برسد.

 

حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان

محمد مخبر در آیین تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سراسر کشور سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه دولت با جدیت پیگیر متناسب سازی حقوق بازنشستگان است و تا پایان دولت این موضوع حل خواهد شد، گفته است: حداقل کف حقوق ماهیانه ۶ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی از نظر دولت قابل قبول نیست و باید مساله حداقل حقوق دریافتی و افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی هر چه سریعتر حل شود.

معاون اول رئیس‌جمهور اعلام کرد: حداقل حقوق ماهانه بازنشستگان به حدود ۱۰ میلیون تومان رسید.

افزایش بیست درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ، کشور و لشگری در سال ۱۴۰۳ به تصویب مجلس رسید .

باید منتظر ماند و دید آیا افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین ماه اعمال خواهد شد یا خیر، اما اگر این افزایش حقوق اعمال نشود، فیش حقوقی آنها مشابه فیش حقوقی سال ۱۴۰۲ خواهد بود.

هنوز خبر دقیقی از زمان واریز حقوق ۱۱ میلیونی بازنشستگان اعلام نشده است و همه چیز در اواخر فروردین ماه و زمان واریز حقوق ها مشخص خواهد شد.

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط