۱۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

جواب کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳ | سایت جواب کنکور فرهنگیان / تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل

پس از اتمام زمان انتخاب رشته کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳، سازمان سنجش در یک زمان معین اقدام به اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان 1403 از طریق سایت خود به نشانی sanjesh.org می کند.

کنکور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، جواب کنکور فرهنگیان زمانش مشخص شد و داوطلبان طبق آن میتوانند وارد سایت سنجش شوند و نتایج را مشاهده کنند. جواب کنکور فرهنگیان امسال متفاوت بود چرا که آنها مجزا از رشته های نظری امتحان دادند و در رقابت نشسته اند . برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره  جواب کنکور فرهنگیان اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور فرهنگیان ونتایج اولیه کنکور ۱۴۰۳

معاون سازمان سنجش گفت: هفته آینده انتخاب رشته کنکور فرهنگیان انجام می‌شود. نتایج اولیه جواب کنکور فرهنگیان به صورت سه برابر ظرفیت در اواسط خرداد اعلام خواهد شد و نتایج نهایی باید قبل از انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام شود‌.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، احسان جمالی؛ معاون سازمان سنجش امروز در نشست خبری با رسانه‌ها اظهار کرد: نتایج چند برابر ظرفیت آزمون دکترای سال ۱۴۰۳ تا اواسط خرداد اعلام می‌شود و افراد برای مصاحبه معرفی و تا پایان تیر ماه دانشگاه‌ها برای مصاحبه تخصصی فرصت دارند.

وی افزود: تاهفته دوم شهریور ۱۴۰۳ نتایج نهایی آزمون دکتری اعلام خواهد شد.

جمالی درباره اعلام نتایج آزمون ارشد بیان کرد: تا ۱۵ خرداد نتایج اولیه اعلام و انتخاب رشته انجام خواهد شد و تا نیمه شهریور نتایج نهایی اعلام می‌شود.

وی درباره اعلام نتایج آزمون ویژه فرهنگیان گفت: در هفته آینده انتخاب رشته خواهند داشت و نتایج اولیه به صورت سه برابر ظرفیت در اواسط خرداد اعلام و مراحل مربوط به ارزیابی تخصصی تا پایان تیر ماه توسط وزارت آموزش و پرورش انجام می‌شود و نتایج نهایی باید قبل از انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام شود‌.

جمالی بیان کرد: اگر داوطلب در کنکور فرهنگیان قبول شود و بخواهد به دانشگاه فرهنگیان برود اجازه انتخاب رشته ندارد.

وی تاکید کرد: نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۳ به صورت نمرات اولیه تا ۱۵ خرداد اعلام خواهد شد./تسنیم

جواب کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳ | سایت جواب کنکور فرهنگیان / تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل

جواب کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳ | سایت جواب کنکور فرهنگیان / تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل

نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

داوطلبان به منظور مشاهده جواب انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ باید در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود وضعیت قبولی یا عدم قبولی شان را مشاهده نمایند. به منظور رفاه حال متقاضیان، راهنمای تصویری این مرحله ارائه شده است.

ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
انتخاب سراسری از منوی سمت راست
کلیک بر روی گزینه نتایج نهایی آزمون سراسری ۱۴۰۳
درج اطلاعات خواسته شده (شماره داوطلبی + شماره شناسنامه) یا (شماره پرونده + شماره شناسنامه)
مشاهده نتیجه /هیوا

سوالات متداول

۱- جواب انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ چه زمانی اعلام میشه؟
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ در متن مقاله مشخص شده که توضیحات بیشتر در مورد زمان جواب انتخاب رشته فرهنگیان در متن مقاله گفته شده.

۲- نتایج انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ در چه سایتی اعلام میشه؟
این نتایج در سایت سازمان سنجش sanjesh.org اعلام میشه و نحوه دریافت جواب در متن مقاله گفته شده .

۳-  نتایج انتخاب رشته فرهنگیان همزمان با نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام میشه؟
همون طور که در این مقاله توضیح داده شد، نتایج انتخاب رشته فرهنگیان همزمان با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور اعلام میشه. /تحصیلیکو

تاکید بر ارتقای دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه مستقل

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان لرستان با اشاره به ضرورت استقلال دانشگاه فرهنگیان گفت : تحقق این مهم نیز نیازمند حمایت وزارت علوم و آموزش و پرورش است.

دکتر حقی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان با گرامی داشت دهه کرامت، اظهار داشت: مخاطبان دانشگاه فرهنگیان معلمان آینده هستند که در نتیجه آن اهمیت آن دانشگاه را برای تربیت نیروی انسانی کشور دوچندان می کند.

وی با بیان این که راه اندازی دانشگاه فرهنگیان نقطه عطف تاریخی در آموزش و پرورش است تصریح کرد: این دانشگاه با رویکرد تامین نیروی انسانی متخصص و توانمند برای آموزش و پرورش راه اندازی شده است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه این دانشگاه برای پر کردن بخشی از خلاء آموزشی و بهتر شدن روند تعلیم و تربیت تاسیس شده است، خاطرنشان کرد: هدف ما در دانشگاه فرهنگیان تربیت نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش است.

دکترحقی در ادامه با اشاره به اهمیت حمایت نمایندگان مجلس از این دانشگاه، بیان کرد: ارائه برنامه ها و طرح ها برای دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان لرستان از دیگر برنامه های دانشگاه فرهنگیان استان لرستان در راستای ارتقای این واحد دانشگاهی است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان لرستان افزود: ایجاد کارگروه های عمرانی برای طرح ها و پروژه های دانشگاه فرهنگیان با همکاری نوسازی مدارس، پیگیری مطالبات همکاران اداری و آموزشی و تاکید بر تشکیل هیئت امناء دانشگاه فرهنگیان با همکاری استانداری لرستان از دیگر برنامه های دانشگاه فرهنگیان است .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین هادی گراوند مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان لرستان هم در این دیدار با اشاره به رویکردهای تربیتی و انسان سازی دانشگاه فرهنگیان و آموزش وپرورش، افزود: دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش در راستای انسان سازی و امور تربیتی تلاش می کنند.

گراوند ادامه داد: جذب نیروهای انقلابی، جهادی و توانمند در آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان زمینه ساز تحقق رویکردهای تربیتی و انسان سازی آموزش و پرورش است. وی اظهار کرد: در این راستا لازم است ایجاد کارگاه های آموزشی و تربیتی مورد توجه قرار گیرد.

در پایان بهاروند مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان هم در این جلسه با اشاره به فعالیت آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان، کانون پرورش فکری و نوسازی مدارس در زمینه تعلیم و تربیت افزود: همکاری این ارگان ها بستر رشد و توسعه تعلیم و تربیت است.

وی با تاکید برضرورت پرهیز از سیاست زدگی افزود: همکاری دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش بستر رفع کاستی ها و مشکلات و تحقق اهداف و برنامه ها در آینده خواهد بود . /خبر آنلاین

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط