۱۹:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۱

جزئیات پرداخت ۳۰ درصدی معوقات بازنشستگان فرهنگی/ وضعیت پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان فرهنگی و پاداش فرهنگیان بازنشسته  را تشریح کرد. وزیر آموزش و پرورش از پرداخت ۳۰ درصد از پاداش بازنشستگان این وزارتخانه در آینده ن...

حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان فرهنگی و پاداش فرهنگیان بازنشسته  را تشریح کرد.

وزیر آموزش و پرورش از پرداخت ۳۰ درصد از پاداش بازنشستگان این وزارتخانه در آینده نزدیک خبر داد.

رضا مراد صحرایی اظهار کرد: پرداخت پاداش بازنشستگان، یکی از اقداماتی است که در دستور کار قرار داده‌ایم و ۳۰ درصد آن در آینده نزدیک پرداخت می‌شود.

وی افزود: تلاش می‌کنیم پاداش بازنشستگان تا سال گذشته را امسال تصفیه کنیم و سال آینده نیز پرداخت پاداش بازنشستگان امسال را در برنامه قرار دهیم.

وی ادامه داد: اعتبارات پرداخت پاداش بازنشستگان مربوط به چند دستگاه بزرگ کشور می‌شود که به صورت جدی پیگیر آن هستیم و امیدواریم گشایش‌های خوبی در آن ایجاد شود.

وزیر آموزش و پرورش همچنین گفت: با اصل درخواست فرماندار سملقان برای ساخت سه مدرسه در شهرستان‌های مانه و سملقان موافق هستیم اما باید جانمایی درستی برای آنها انجام شود.

مرادصحرایی در خصوص جذب دانشجو معلمان نیز بیان کرد: آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان برای جذب دانشجومعلمان تصویب شده و آیین نامه اولیه آن درحال تدوین است و به محض نهایی شدن این موضوع، اعتبارات آن اعلام خواهد شد.

پایان/*

منبع:نبض بازار

مطالب مرتبط