۱۸:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۱

جزئیات دریافت وام ۲۲۰ میلیونی برای این افراد + شرایط دریافت وام

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛برخی از بانک‌ها و موسسات مالی در برخی کشورها  وام ازدواج  ارائه می‌دهند. این وام‌ها معمولاً به منظور کمک به جوانان در تشکیل خانواده و هزینه‌های مربوط به ازدواج اعطا می‌شوند. وحید یامین‌پور در صفحه...

وام

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛برخی از بانک‌ها و موسسات مالی در برخی کشورها  وام ازدواج  ارائه می‌دهند. این وام‌ها معمولاً به منظور کمک به جوانان در تشکیل خانواده و هزینه‌های مربوط به ازدواج اعطا می‌شوند.

وحید یامین‌پور در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق)، نوشت: تا پایان مهرماه امسال بیش از ۴۸۰ هزار نفر از متقاضیان، وام ازدواج خود را دریافت کرده‌اند و جمع مبلغ وام اعطایی بالغ بر ۹۸ هزار میلیارد تومان است.
وی در ادامه پست خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: تهران، ایلام، یزد، قزوین، اصفهان، مرکزی و بوشهر با بیش از ۷۰ درصد پرداخت، بهترین و خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی بدترین عملکرد را داشته‌اند.مبلغ وام ازدواج در سال‌جاری برای دختران زیر ۲۳ سال و پسران زیر ۲۵ سال ۲۲۰ میلیون تومان و برای سایرین ۱۸۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و این تسهیلات به هر یک از زوج‌هایی که تاریخ ازدواج آن‌ها بعد از اول فروردین ماه سال ۱۳۹۸ باشد است تعلق می‌گیرد و دوره بازپرداخت آن ۱۰ ساله است.

پایان/*

منبع:اندیشه معاصر

مطالب مرتبط