۱۹:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

جدیدترین قیمت پژو ۲۰۷ در بازار خودرو مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،۶ خودرو ۲۰۷ کارکرده را معرفی می‌کند. قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۳۹۶ یک پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۳۹۶ با ۹۴ هزار کیلومتر کارکرد ۴۵۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. موتور این خودرو سالم بوده و شاسی‌های آن ن...

جدیدترین قیمت پژو ۲۰۷ در بازار خودرو مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،۶ خودرو ۲۰۷ کارکرده را معرفی می‌کند.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۳۹۶

یک پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۳۹۶ با ۹۴ هزار کیلومتر کارکرد ۴۵۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. موتور این خودرو سالم بوده و شاسی‌های آن نیز سالم و پلمپ هستند. این ۲۰۷ سفید رنگ است و بدنه آن نیز خط و خش و رنگ شدگی ندارد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای سالم

قیمت یک خودرو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۳۹۰ با ۸۸ هزار کیلومتر کارکرد ۵۴۰ میلیون تومان تعیین شده است. این ۲۰۷ از موتور سالم، شاسی‌های پلمپ و بدنه بی رنگ و بی خط و خش استفاده می‌کند. این ۲۰۷ خاکستری رنگ است.

پژو ۲۰۷ مدل ۱۳۹۸

قیمت یک پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۳۹۸ با ۷۸ هزار کیلومتر کارکرد ۶۳۵ میلیون تومان است. این خودرو سفید رنگ، بدنه‌ای سالم و بی خط و خش دارد. وضعیت موتور این ۲۰۷ سالم و وضعیت شاسی‌های آن سالم و پلمپ اعلام شده است.

قیمت ۲۰۷ کارکرده اتوماتیک

قیمت یک ۲۰۷ اتوماتیک با ۵۰ هزار کیلومتر کارکرد ۷۴۰ میلیون تومان اعلام شده است. این ۲۰۷ مدل ۱۳۹۸ است اما کم کارکرد بوده و کابین آن سالم و تمیز است. موتور، شاسی و بدنه خودور سالم بوده و رنگ آن سفید است.

قیمت پژو ۲۰۷ پانورما

یک پژو ۲۰۷ پانورما دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ یک در حالی که از موتور و شاسی سالم بهره‌مند است با قیمت ۷۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. این خودرو سفید رنگ بوده و از بدنه سالم و بی خط و خش برخوردار است. این ۲۰۷ حدودا ۳۸ هزار کیلومتر کارکرد دارد.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک سالم مدل ۱۴۰۰

یک پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ که ۷۰ هزار کیلومتر کارکرد دارد ۸۲۰ میلیون تومان قیمت دارد. این ۲۰۷ از موتور سالم و شاسی‌های سالم پلمپ برخوردار است. بدنه این خودرو بی خط و خش و بی رنگ بوده و مشکی رنگ است.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط