۱۰:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

جدیدترین اخبار استقلالی از قرارد میلیاردی نکونام تا شکایت باشکاه پرسپولیس از استقلال+ بلانکو آمد؟

جواد نکونام رقم جالب توجهی را به باشگاه استقلال تخفیف داده است و گفته می‌شود رقمی که او از قراردادش نسبت به توافق اولیه کم کرده است نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان است. فرارو نوشت: سرمربی تیم استقلال به منظور ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو مهاجم آر...

استقلال

جواد نکونام رقم جالب توجهی را به باشگاه استقلال تخفیف داده است و گفته می‌شود رقمی که او از قراردادش نسبت به توافق اولیه کم کرده است نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان است.

فرارو نوشت: سرمربی تیم استقلال به منظور ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال ۲.۵ میلیارد تومان از قراردادش کم کرد و بعد از جواد نکونام ۷ بازیکن هم رقم قرارداد‌های خودرا کاهش دادند تا قرارداد این بازیکن ثبت و برای بازی جلوی آلومینیوم آماده شود.

گفته می‌شود این مربی پیش از این هم ۲ میلیارد تومان به باشگاه استقلال برای کاهش قرارداد خود اجازه داده بود. با این حال خبر‌های رسیده از باشگاه استقلال حاکی از آن است تخفیف جواد نکونام به تیم استقلال بیش از ۴.۵ میلیارد تومان بوده است. برخی منابع خبری مدعی هستند رقم واقعی قرارداد جواد نکونام که در سازمان لیگ ثبت شده است نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان کمتر از عددی است که این مربی با حجت کریمی مدیر وقت باشگاه استقلال توافق کرده بود.

جواد نکونام اگر چه دوران بازیگری اش را بیشتر در تیم‌های پاس و اوساسونا گذرانده است و مقطع کوتاهی پیراهن تیم آبی را برتن کرد، اما با این رفتار نشان داد که یک استقلالی تمام عیار است و به خاطر موفقیت تیم آبی حاضر است از دستمزد خود هم عبور کند. او در یک خانواده استقلالی متعصب زندگی کرده است و اینبار در مقام سرمربی برای اینکه به نتیجه گیری تیم کمک کند با گذشت از عددی نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان کمک زیادی به استقلال برای رعایت سقف قرارداد کرده است.

دردسر جدید برای استقلال پیش از بازی با آلومینیوم

استقلالی‌ها به شکایت پرسپولیس از آن‌ها در فدراسیون پرداختند. استقلالی‌ها شب قبل از مسابقه با آلومینیوم اراک با خبر شکایت پرسپولیس مواجه شدند که اردوی آن‌ها را تحت تاثیر قرار داد و پیرامون آن بحث صورت گرفت

باشگاه پرسپولیس در آستانه دیدن استقلال مقابل آلومینیوم اراک با انتشار یک خبر اعلام کرد که از آبی پوشان پایتخت به دلیل مباحثی که در قراردادهای‌شان وجود دارد و تخلفاتی که آن‌ها انجام داده‌اند، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند و خواهان کسر امتیاز از شاگردان جواد نکونام است.

پس از انتشار خبر شکایت باشگاه پرسپولیس از استقلال، آبی پوشان هم در اردوی خود درباره این موضوع صحبت کردند و برداشت‌های خود را از این حرکت سرخ‌پوشان داشتند.

استقلال برخلاف سپاهان و پرسپولیس که از آن‌ها کسر امتیاز انجام شده، فعلا با این اتفاق گریبانگیر نیست، ولی ممکن است شکایت سرخ‌پوشان کاری کند تا آن‌ها نیز دچار مشکل شوند.

مطالب مرتبط