۰۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۲

تصمیم مهم کاپیتان آبی ‌ها لو رفت؛ مدیرعامل استقلال!

مهدی امیرآبادی کاپیتان اسبق استقلال همیشه نظرات جالبی درباره نکته‌های فنی در بازی این تیم دارد. او می‌گوید: «ساختار دفاعی استقلال با مشکل روبه‌رو است، برای حل این مشکل باید تمرینات ویژه‌ و بیشتری در نظر گرفته شود تا برای مسابقات آینده این...

استقلال

مهدی امیرآبادی کاپیتان اسبق استقلال همیشه نظرات جالبی درباره نکته‌های فنی در بازی این تیم دارد. او می‌گوید: «ساختار دفاعی استقلال با مشکل روبه‌رو است، برای حل این مشکل باید تمرینات ویژه‌ و بیشتری در نظر گرفته شود تا برای مسابقات آینده این ضعف برطرف شود. جواد نکونام به‌عنوان سرمربی استقلال بخوبی نقاط ضعف و قوت تیمش را می‌شناسد و سعی می‌کند برای بازی‌های آینده آنها را برطرف یا تقویت کند.»

پیشکسوت استقلال می‌گوید: «من جواد نکونام را از سال ۷۴ می‌شناسم و بخوبی می‌دانم او عاشق فوتبال و مربیگری است. نکونام باید مورد حمایت قرار بگیرد، چرا به مربیان ایرانی بها داده نمی‌شود؟ به مربیان خارجی اعتماد می‌کنند و همه ابزار لازم را در اختیار آنها قرار می‌دهند و در نهایت وقتی هم نتیجه نگرفتند پول‌شان را می‌گیرند و می‌روند. ما مربیان خوبی همچون جواد نکونام در ایران داریم که باید مورد حمایت قرار بگیرند!»

امیرآبادی درباره پایان مشکلات میان سرمربی و مدیرعامل استقلال می‌گوید: «خدا را شکر علی خطیر و جواد نکونام اختلافات را کنار گذاشته و درصدد این هستند با تعامل با یکدیگر روزهای خوبی را برای استقلال رقم بزنند. استقلال بیشتر از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد و نباید اتفاقی باعث شود تمرکز آبی‌پوشان از بین برود.»

بازیکن اسبق استقلال از هدف خود برای مدیرعاملی در این باشگاه هم پرده برمی‌دارد: «من به مربیگری علاقه زیادی ندارم و دوست دارم در کادر مدیریتی فعالیت کنم. رؤیا و هدف من این است که روزی معاون و یا مدیرعامل استقلال شوم. این اتفاق برنامه من برای چند سال دیگر است و دنیا را چه دیدید شاید بتوانم از این طریق به تیمی که سال‌ها برای آن بازی کرده و بازوبند کاپیتانی آن را بر دستانم بستم خدمت کنم.»/منیبان

مطالب مرتبط