۱۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

ترکیب استقلال مقابل آلومینیوم / زمان دقیق بازی امروز استقلال آلومینیوم در اراک

ترکیب استقلال مقابل آلومینیوم به همراه زمان بازی استقلال در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال را در اندیشه معاصر بخوانید. ترکیب استقلال مقابل آلومینیوم در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال مشخص شد. عصر امروز جمعه از ساعت ۱۸ در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های ...

استقلال

ترکیب استقلال مقابل آلومینیوم به همراه زمان بازی استقلال در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال را در اندیشه معاصر بخوانید.

ترکیب استقلال مقابل آلومینیوم در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال مشخص شد. عصر امروز جمعه از ساعت ۱۸ در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، استقلال باید در اراک به مصاف آلومینیوم برود.

در این بازی حساس که استقلال می‌خواهد برای رقابت با پرسپولیس برای صدرنشینی به ۳وامتیاز دست یابد، طبق تصمیم جواد نکونام، حسین حسینی، حردانی، جلالی، یامگا، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، مهدی‌پور، محمدی، مطهری، رضاوند و مرادمند به میدان خواهندرفت.

استقلال هفته قبل در شرایطی به ۳ امتیاز مسابقه دست یافت که ۲ بر ۰ از هوادار در آزادی عقب افتاده‌بود، اما به لطف درخشش مهرداد محمدی در نهایت موفق شد ۳ بر ۲ پیروز شود و اولین کامبک نکونام در دوران مربی‌گری در استقلال رقم خورد.

ترکیب استقلال مقابل آلومینیوم ۵ آبان ۱۴۰۲

تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک در چارچوب یک بازی از دیدار‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران فردا جمعه ۵ آبان ۱۴۰۲ از ساعت ۱۸:۰۰ به مصاف هم خواهند رفت.

دو امکان وجود دارد، استقلال به طور کلی تغییر سیستم دهد و با حضور مرادمند و سهرابیان به طور کامل سیستم را تغییر دهد و با حضور مدافعان کناری تخصصی و بازیکنان بیشتر در خط هافبک یا حمله، قدرت هجومی را افزایش دهد، که این احتمال ضعیفی است.

آرمین سهرابیان یکی از مدافعان پا به توپ و با قدرت کنترل و حمل توپ بالای فوتبال ایران است، حضور بازیکنی با توانایی‌های او در عمق خط دفاعی سه نفره می‌تواند در بازیسازی و حتی بهبود عملکرد خط دفاعی تاثیرگذار باشد.

سهرابیان قدرت بازیخوانی بالایی دارد و به خوبی فضای پشت مدافعان یارکوب را پوشش خواهد داد، او سرعت بالاتری نسبت به روزبه چشمی دارد و دو مدافع‌ای که روی دست او قرار دارند می‌توانند با جسارت بیشتری برای زدن ضربات اول با مهاجمان حریف درگیر شوند و اقدام به پاکسازی خط دفاعی استقلال کنند.

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با آلومینیوم اراک

حسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، صالح حردانی، زبیر نیک نفس، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، کوین یامگا، جعفر سلمانی و ارسلان مطهری

زمان بازی استقلا با آلومیتیوم

عصر امروز جمعه از ساعت ۱۸ در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، استقلال باید در اراک به مصاف آلومینیوم برود.

مطالب مرتبط