۱۳:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۷

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ملوان با حضور دو ستاره جنجالی استقلال تاجیکستان

محمدحسین کنعانی زادگان و سروش رفیعی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس به میدان می روند. در بازی قبلی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان که در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان در گروه E برگزار شد، حواشی برای سرخ پوشان به وجود آمد. درگیری لفظی کنعانی...

کنعانی زادگان و رفیعی

محمدحسین کنعانی زادگان و سروش رفیعی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس به میدان می روند.

در بازی قبلی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان که در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان در گروه E برگزار شد، حواشی برای سرخ پوشان به وجود آمد. درگیری لفظی کنعانی زادگان و سروش رفیعی، دلخوری شدید سروش از الفاظی که به کار رفته شد، درخواست از یحیی برای تعویض در نیمه دوم و تصمیم یحیی در ادامه برای نیمکت نشین کردن کنعانی زادگان باعث شد هر دو بازیکن در نیمه دوم روی نیمکت بنشینند.

طرفداری نوشت: اگرچه در ادامه خلاف خبرهای دقیقی که از منوی شام و ناهار پرسپولیسی ها در ورزشگاه کاظمی به بیرون درز پیدا می کند، خبر دیگری از شرایط و برخوردهای این دو بازیکن در رختکن و تمرین به بیرون درز نکرد، اما همین که سروش رفیعی پاسخ استوری کنعانی زادگان را نداد مشخص می کند هنوز دل او با مدافع تیمش صاف نشده است.

اما با این وجود یحیی گل محمدی باز هم هر دو بازیکن را در ترکیب اصلی بازی مقابل ملوان قرار می دهد تا بالاخره این حاشیه رفته رفته به دست فراموشی سپرده شود.

گفتنی است میلاد سرلک نیز به همراه تیم راهی انزلی شده اما بعید است یحیی دست به ترکیب برنده زوج سروش-ریگی بزند.

مطالب مرتبط