۲۰:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۱

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان با ریسک بزرگ یحیی گل محمدی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان با ریسک بزرگ یحیی گل محمدی همراه خواهد شد. تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر امروز یکشنبه رو در روی سپاهان قرار می گیرد و سرمربی این تیم به دلیل نارضایتی...

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان با ریسک بزرگ یحیی گل محمدی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان با ریسک بزرگ یحیی گل محمدی همراه خواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر امروز یکشنبه رو در روی سپاهان قرار می گیرد و سرمربی این تیم به دلیل نارضایتی از عملکرد چند بازیکن ممکن است آنها را نیمکت نشین کند.

بازیکنان پرسپولیس که برای دیدار با استقلال تاجیکستان به ویروس سرماخوردگی مبتلا شده بودند، با بهبودی کامل آماده این بازی هستند اما وحید امیری، مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی غایبان حتمی پرسپولیس برای این دیدار مهم هستند.

همانند دیدارهای گذشته در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، علیرضا بیرانوند در درون چارچوب دروازه پرسپولیس می‌ایستد، در نبود پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی زوج کنعانی زادگان در قلب خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل می‌دهد. در سمت راست، دانیال اسماعیلی فر و در سمت چپ خط دفاعی علی نعمتی بازیکنان پرسپولیس هستند.

میلاد سرلک که در دیدار با استقلال تاجیکستان در ترکیب پرسپولیس حضور نداشت در این دیدار جایگزین مسعود ریگی خواهد شد و در کنار سروش رفیعی در میانه زمین برای پرسپولیس بازی خواهند کرد. مهدی ترابی هم که با بهبودی مصدومیتش توانست در بازی با استقلال تاجیکستان عملکرد خیلی خوبی داشته باشد در این دیدار هم از ابتدا در ترکیب پرسپولیس خواهد بود. در سمت راست هم جلوتر از دانیال اسماعیلی فر، سعید صادقی حضور خواهد داشت.

محمد عمری در نبود وحید امیری به بازیکن ثابت ترکیب پرسپولیس تبدیل شده و با توجه به آمادگی قابل قبول نبیل باهویی، شهاب زاهدی از روی نیمکت کار را دنبال می‌کند و این مهاجم سوئدی – مراکشی در نوک خط حمله پرسپولیس حضور خواهد داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با سپاهان به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، محمد حسین کنعانی زادگان، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، محمد عمری و نبیل باهویی.
پایان/*

منبع:نبض بازار

مطالب مرتبط