۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۷

بمب نقل و انتقالات پرسپولیس در نیمکت رقیب گردن کلفت سرخ پوشان

کمال کامیابی‌ نیا در پرسپولیس به پایان خط رسیده بود، اما شاید انتظار نداشت اینطور خشک و خالی از مجموعه کنار گذاشته شود. به همین دلیل هم بعد از جدایی یکی، دو مصاحبه انجام داد و مراتب ناراحتی‌اش از باشگاه را علنی کرد. به‌طور مشخص او خودش را...

کمال کامیابی نیا

کمال کامیابی‌ نیا در پرسپولیس به پایان خط رسیده بود، اما شاید انتظار نداشت اینطور خشک و خالی از مجموعه کنار گذاشته شود. به همین دلیل هم بعد از جدایی یکی، دو مصاحبه انجام داد و مراتب ناراحتی‌اش از باشگاه را علنی کرد. به‌طور مشخص او خودش را با بازیکنی مثل لئاندرو پریرا مقایسه کرد که کیفیت پایینی داشت، اما پولش را تا آخر گرفت. حتما به یاد دارید که مهاجم برزیلی هم جواب کامیابی‌نیا را داد و بعد بساطی درست شد که همه را خسته کرد.

در چنین شرایطی همه انتظار داشتند نمایش‌های کمال کامیابی‌ نیا در ذوب‌آهن را ببینند، اما فعلا آبی از کاپیتان پیشین سرخ‌ها گرم نشده است. کمال تا اینجا شروع خوبی در اصفهان نداشته.

او ۴‌بازی را به‌دلیل مصدومیت از دست داده، در ۲ دیدار برابر استقلال خوزستان و شمس‌آذر قزوین در ترکیب اصلی قرار گرفته و در دقایق ۶۰و۵۴ از زمین بیرون رفته، برابر مس رفسنجان نیمکت‌نشین بوده و تنها ۲۶‌دقیقه به بازی گرفته شده و در جریان برتری اخیر ذوب‌آهن برابر تراکتور هم بدون هیچ توضیح خاصی از فهرست کلی تیم خط خورده است.

به این ترتیب کمال کامیابی‌ نیا کلا ۱۴۰‌دقیقه برای ذوب‌آهن بازی کرده و این کارنامه، کسی را در پرسپولیس بابت جدایی او متاثر نمی‌کند.

مطالب مرتبط