۲۱:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

بخشش دو پرسپولیسی پر حاشیه از سوی یحیی

در آخرین دقیقه نیمه اول بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان اتفاق عجیبی بین بازیکنان این تیم رخ داد و دو بازیکن شناخته شده سرخ‌ها بر سر نواختن ضربه ایستگاهی مشاجره کردند. درگیری لفظی سروش رفیعی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که با دخالت سایر ...

بخشش دو پرسپولیسی پر حاشیه از سوی یحیی

در آخرین دقیقه نیمه اول بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان اتفاق عجیبی بین بازیکنان این تیم رخ داد و دو بازیکن شناخته شده سرخ‌ها بر سر نواختن ضربه ایستگاهی مشاجره کردند. درگیری لفظی سروش رفیعی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که با دخالت سایر بازیکنان پایان یافت منجر به اتخاذ یک تصمیم چکشی از سوی یحیی گل‌محمدی شد.

معمولا از این قبیل بحث‌ها در تیم‌های بزرگ و پرسپولیس رخ داده بود اما این بار یحیی کوتاه نیامد و با یک تصمیم انضباطی هر دو بازیکن را در بین دو نیمه از ترکیب بیرون کشید و با تعویض سروش رفیعی و کنعانی‌زادگان چند جابجایی در ترکیب خود انجام داد و تغییرات ریسکی در تیمش داشت.

تصاویر و ویدیوهای مشاجره آنها به سرعت در فضای مجازی و رسانه‌ای وایرال شد و در حالی که بحث‌های آتشینی در صفحات هواداری جریان داشت، سروش و کنعانی از مقابل خبرنگاران گذشتند و سوار اتوبوس پرسپولیس شدند. آنها موضوع را به قدری عادی می‌دانستند که حتی در این باره صحبت هم نکردند اما زمانی که تلفن همراه خود را دیدند با سیلی از خبرها و پستها در این باره مواجه شدند.

برای آنها این موضوع کاملا یک موضوع حل‌شده و داخل بازی بود. به خصوص اینکه پرسپولیس در آن لحظه، زیر فشار قرار داشت و بازیکنان برای زدن گل پیروزی‌بخش بی‌تاب به نظر می‌رسیدند و حتی وقتی کنعانی برای سروش استوری کرد و قلب گذاشت بازهم از نظر رفیعی این حرکت اضافی بود چون از نظرش آن درگیری توضیح خاصی ندارد و جزو نرمال فوتبال محسوب می‌شود در هر سطحی دهها نمونه از آن دیده شده است.

در عین حال و در نقطه مقابل در شایعات صحبت این بود که شاید تنبیه این دو بازیکن محدود به بیرون آوردن آنها نباشد و حتی در بازی‌های بعدی از نیمکت نشین شوند اما…

اخبار واصله حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی به همان تنبیه تعویض در بین دو نیمه بسنده کرده و تصمیم دارد از سروش رفیعی و محمدحسین کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی بازی با ملوان استفاده کند.

با توجه به غیبت مرتضی پورعلی گنجی و وحید امیری به دلیل مصدومیت و کم تجربه بودن سینا اسدبیگی و با عنایت به سنگینی بازی در انزلی، سروش رفیعی و محمدحسین کنعانی‌زادگان از ابتدا برای پرسپولیس به میدان خواهند رفت.

مطالب مرتبط