۱۸:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

باشگاه فوتبال استقلال تهران رسما از یحیی گل محمدی شکایت کرد

تقابل مدیریتی استقلال و پرسپولیس به اوج خود رسیده است و حالا دیگر جدا از بحث کسر امتیاز و سقف بودجه، یحیی گل محمدی با یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال جدال لفظی پیدا کرده است به طوری که سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از باز...

استقلال

تقابل مدیریتی استقلال و پرسپولیس به اوج خود رسیده است و حالا دیگر جدا از بحث کسر امتیاز و سقف بودجه، یحیی گل محمدی با یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال جدال لفظی پیدا کرده است به طوری که سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با ملوان انزلی با صراحت علیه علیرضا خانی حرف زد و ساعاتی بعد باشگاه استقلال نیز بیانیه فوق العاده تندی پیرامون همین مسئله منتشر کرد.

در همین رابطه شنیدیم باشگاه استقلال تمام حرف‌های یحیی گل محمدی در مورد عضو هیئت مدیره خود را دستچین کرده و می‌خواهد آن را در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بگذارد.

یکی از اطرافیان تیم استقلال در این رابطه به خبر ورزشی گفت: هنوز تصمیم قطعی پیرامون این مسئله اتخاذ نشده ولی اقدامات حقوقی جهت تهیه لایحه شکواییه در حال انجام است. نمی‌توانیم ساکت بنشینیم و ببینیم که به همین راحتی چنین حرف‌هایی علیه استقلال زده می‌شود.

مطالب مرتبط