۰۹:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

بارش باران و تگرگ در نواحی جنوبی کشور تا پایان هفته

به گزارش اندیشه قرن؛ صادق ضیائیان گفت: امروز پنج‌شنبه در بخش‌های از استان‌های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، جنوب بوشهر، جنوب فارس و جزایر تنگه هرمز همچنین ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و ب...

بارش باران و تگرگ در نواحی جنوبی کشور تا پایان هفته

به گزارش اندیشه قرن؛ صادق ضیائیان گفت: امروز پنج‌شنبه در بخش‌های از استان‌های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، جنوب بوشهر، جنوب فارس و جزایر تنگه هرمز همچنین ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس و جنوب اصفهان رگبار و رعدوبرق و در نواحی مستعد ریزش تگرگ، وزش باد شدید وگاهی همراه با خیزش گردوخاک پیش بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی روز جمعه این شرایط در مناطقی از سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و بخش‌هایی از هرمزگان ادامه خواهد داشت.

او می گوید: روز شنبه در بخش‌هایی از جنوب شرق کشور ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می رود.

او گفت: روز یکشنبه در غالب مناطق کشور جوی پایدار حاکم خواهد بود و دوشنبه در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

ضیائیان گفت: در نوار شمالی کشور از امروز تا یکشنبه روند تدریجی افزایش دما و دوشنبه در این نواحی کاهش محسوس دما انتظار می رود.

مطالب مرتبط