۰۷:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۸

بارش باران در اغلب نقاط کشور طی دو روز آینده

طی دو روز آینده بارندگی در شمال غرب، سواحل شمالی، شمال شرق، دامنه‌های جنوبی البرز و مناطقی از غرب و مرکز کشور ادامه خواهد داشت. بارش در استان اردبیل و سواحل دریای خزر بخصوص در استان گیلان شدت خواهد داشت. برای ارتفاعات و مناطق سردسیر البرز...

بارش باران در اغلب نقاط کشور طی دو روز آینده

طی دو روز آینده بارندگی در شمال غرب، سواحل شمالی، شمال شرق، دامنه‌های جنوبی البرز و مناطقی از غرب و مرکز کشور ادامه خواهد داشت.

بارش در استان اردبیل و سواحل دریای خزر بخصوص در استان گیلان شدت خواهد داشت. برای ارتفاعات و مناطق سردسیر البرز مرکزی و اردبیل بارش برف پیش بینی می‌شود.

پنج‌شنبه از مقدار بارش در شمال غرب کاسته خواهد شد، اما در سایر مناطق ذکر شده و همچنین مناطقی از غرب کشور بارندگی ادامه خواهد داشت.

شدت بارش در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در شمال استان‌های قزوین، تهران، سمنان و در جنوب کردستان و کرمانشاه خواهد بود.

جمعه در بخش‌هایی از ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی واقع در استان‌های گیلان مازندران، زنجان سمنان، تهران، البرز و قزوین رگبار پراکنده و در استان‌های اصفهان، قم و مرکزی بارش خفیف دور از انتظار نیست.

شنبه در سواحل غربی دریای خزر ارتفاعات البرز مرکزی و بخش‌هایی از شرق کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد. طی دو روز آینده در غرب و دامنه‌های جنوبی البرز و روز‌های پنج شنبه و جمعه در شمال شرق و شرق کشور افزایش وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.

گفتنی است که چهارشنبه و پنج شنبه دریای خزر مواج خواهد بود.

مطالب مرتبط