۰۹:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

افزایش ابر و رگبار پراکنده در اغلب مناطق کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، امروز شنبه در شمال آذربایجان غربی دامنه ها و ارتفاعات مازندران و ارتفاعات واقع در هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می‌دهد. در نوار شرقی وزش باد ادامه خواهد داشت و در سا...

افزایش ابر و رگبار پراکنده در اغلب مناطق کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن، امروز شنبه در شمال آذربایجان غربی دامنه ها و ارتفاعات مازندران و ارتفاعات واقع در هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می‌دهد.

در نوار شرقی وزش باد ادامه خواهد داشت و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار مستقر است.

یکشنبه در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل همچنین در ارتفاعات مازندران رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار میرود.

با گذر امواج تراز میانی جو از نوار شمالی کشور روز دوشنبه در مناطقی از شمال غرب سواحل شمالی و ارتفاعات البرز ابرناکی بارش و وزش باد همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی میشود.

سه شنبه در شمال غرب بارش کاهش یافته و بصورت پراکنده وخفیف است و گستره آن در برخی مناطق گیلان، مازندران،گلستان ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و استان خراسان شمالی است.

در این روز شرق دریای خزر مواج است همچنین چهارشنبه در مازندران، گلستان، خراسان شمالی نقاطی از سمنان و ارتفاعات البرز شرقی ابرناکی رگبار خفیف و پراکنده پیش بینی می شود.

در خراسان رضوی نیز افزایش وزش باد و کاهش نسبی دما رخ میدهد.

از روز دوشنبه تا چهارشنبه در سواحل دریای خزر روند کاهش نسبی دما در حدود ۵ تا درجه حاکم میشود.

طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال شرق شرق و جنوب شرق بویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک رخ می دهد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط