۲۰:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

اشد مجازات یحیی برای دو ستاره معروف+جزئیات

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه فوتبال پرسپولیس از قدیمی ترین و پرطرفدارترین باشگاه های فوتبال جهان است. باشگاه فوتبال پرسپولیس رکورددار بیشترین قهرمانی در لیگ برتر بوده و افتخارات بسیار دیگری کسب کرده است. باشگاه فوتبال ...

اشد مجازات یحیی برای دو ستاره معروف+جزئیات

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه فوتبال پرسپولیس از قدیمی ترین و پرطرفدارترین باشگاه های فوتبال جهان است. باشگاه فوتبال پرسپولیس رکورددار بیشترین قهرمانی در لیگ برتر بوده و افتخارات بسیار دیگری کسب کرده است.

باشگاه فوتبال پرسپولیس هدف سالهای اخیر خود را کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرده است. گفته می شود بیش از چهل میلیون ایرانی هوادار باشگاه فوتبال پرسپولیس هستند.

در آخرین دقیقه نیمه اول بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان اتفاق عجیبی بین بازیکنان این تیم رخ داد و دو بازیکن شناخته شده سرخ‌ها بر سر نواختن ضربه ایستگاهی مشاجره کردند. درگیری لفظی سروش رفیعی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که با دخالت سایر بازیکنان پایان یافت منجر به اتخاذ یک تصمیم چکشی از سوی یحیی گل‌محمدی شد.

معمولا از این قبیل بحث‌ها در تیم‌های بزرگ و پرسپولیس رخ داده بود اما این بار یحیی کوتاه نیامد و با یک تصمیم انضباطی هر دو بازیکن را در بین دو نیمه از ترکیب بیرون کشید و با تعویض سروش رفیعی و کنعانی‌زادگان چند جابجایی در ترکیب خود انجام داد و تغییرات ریسکی در تیمش داشت.

تصاویر و ویدیوهای مشاجره آنها به سرعت در فضای مجازی و رسانه‌ای وایرال شد و در حالی که بحث‌های آتشینی در صفحات هواداری جریان داشت، سروش و کنعانی از مقابل خبرنگاران گذشتند و سوار اتوبوس پرسپولیس شدند. آنها موضوع را به قدری عادی می‌دانستند که حتی در این باره صحبت هم نکردند اما زمانی که تلفن همراه خود را دیدند با سیلی از خبرها و پست‌ها در این باره مواجه شدند.

برای آنها این موضوع کاملا یک موضوع حل‌شده و داخل بازی بود. به خصوص اینکه پرسپولیس در آن لحظه، زیر فشار قرار داشت و بازیکنان برای زدن گل پیروزی‌بخش بی‌تاب به نظر می‌رسیدند و حتی وقتی کنعانی برای سروش استوری کرد و قلب گذاشت باز هم از نظر رفیعی این حرکت اضافی بود چون از نظرش آن درگیری توضیح خاصی ندارد و جزء چیزهای نرمال فوتبال محسوب می‌شود در هر سطحی ده‌ها نمونه از آن هست.

در عین حال و در نقطه مقابل در شایعات صحبت این بود که شاید تنبیه این دو بازیکن محدود به بیرون آوردنشان از ترکیب نباشد و از آنجایی که این صحنه در یک مسابقه بین‌المللی اتفاق افتاده و بازیکنان حریف هم از دیدن این صحنه متعجب شده بودند، شاید گل‌محمدی تنبیه و جریمه بیشتری برای هر دو نفر در نظر بگیرد اما تنها اتفاقی که دیروز رقم خورد حضور این دو بازیکن در تمرین گروهی بود. کنعانی و رفیعی که ترکیب اصلی بازی با استقلال تاجیکستان حضور داشتند، با تصمیم یحیی گل‌محمدی همراه نفرات ذخیره تمرین کامل و ۷۰ دقیقه‌ای را برگزار کردند در حالی که باید با بازیکنان ترکیب اصلی ریکاوری می‌کردند.

پایان/*

مطالب مرتبط