۰۸:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

استقلال دست از سر پرسپولیس بر نمی دارد / تیم یحیی فولادین شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛پس از صعود تیم استقلال خوزستان به جدول لیگ برتر حرفه‌ای جاری و از آنسو همگروه شدن تیم پرسپولیس در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با باشگاه استقلال تاجیکستان، مشخص شد که سرخپوشان تهرانی علاوه ...

ترکیب پرسولیس امروز

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن؛پس از صعود تیم استقلال خوزستان به جدول لیگ برتر حرفه‌ای جاری و از آنسو همگروه شدن تیم پرسپولیس در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با باشگاه استقلال تاجیکستان، مشخص شد که سرخپوشان تهرانی علاوه بر استقلالِ همیشگی تهران، باید ۴ مسابقه رفت و برگشت دیگر را هم با ۲ استقلال دیگر برگزار کنند!

مصاف رفت لیگ قهرمانان آسیا در گروه E مقابل استقلال تاجیکستان اولین دیدار سرخپوشان تهرانی با یکی از این سه استقلال بود که اولین شش‌گانه پرسپولیس مقابل استقلال‌ها را با برد ۰-۲ این تیم رقم زد.

اما این پایان رویارویی پرسپولیسی ها با تیم‌هایی به نام استقلال نخواهد بود! چرا که شاید در قرعه‌کشی مسابقات جام حذفی نیز باز هم پرسپولیس با یکی از دو تیم استقلال خوزستان یا تهران در قرعه مسابقات قرار بگیرد و یک تک بازی به این شش‌گانه اضافه شود تا هفتمین رویارویی فصل فوتبالی جاری برای پرسپولیسی‌ها هم رقم بخورد.ولی نکته عجیب‌تر این است که احتمال رویارویی یک استقلال دیگر با پرسپولیس نیز باز هم وجود دارد و آن این است که هر دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان از گروه Eرقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند و این به معنی حذف الدحیل و النصر است که بسیار بعید به نظر می‌رسد! به همین خاطر احتمال هشتمین رویارویی پرسپولیس با استقلال‌ها چیزی در حد صفر به نظر می‌رسد اما در فوتبال هر اتفاقی ممکن است و شاید این اتفاق رخ بدهد.

در صورت صعود پرسپولیس و استقلال تاجیکستان و رسیدن هر دو تیم به دیدار نیمه نهایی در منطقه غرب آسیا، بار دیگر پرسپولیس به مصاف استقلال تاجیکستان خواهد رفت که هشتمین رویارویی بین پرسپولیس و یک تیم با نام استقلال رقم خواهد خورد. دیداری که احتمالش در حد صفر است.

پایان/*

مطالب مرتبط