۲۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

ارتش ۷ نفره ای که عشقشان را به هواداران استقلال نشان دادند

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه استقلال در هفته‌های اخیر تلاش گسترده‌ای انجام داد تا بتواند با کسب رضایت بازیکنان این تیم، مبلغ قرارداد آنها را کاهش دهد و قرارداد گوستاوو بلانکو را به ثبت برساند تا نکونام بتواند از این با...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه استقلال در هفته‌های اخیر تلاش گسترده‌ای انجام داد تا بتواند با کسب رضایت بازیکنان این تیم، مبلغ قرارداد آنها را کاهش دهد و قرارداد گوستاوو بلانکو را به ثبت برساند تا نکونام بتواند از این بازیکن آرژانتینی در ترکیب تیم استفاده کند.

فداکاری باورنکردنی ۷ ستاره استقلال

علت این موضوع نیز پر شدن سقف قرارداد استقلال بود. آبی‌ها می‌توانستند رقم ۳۲۵ میلیارد تومان در این فصل هزینه کنند، ولی با وجود قرارداد ۱۵۰ میلیونی مهری و ۱۰۰ میلیونی حامدی‌فر و همچنین عدم ثبت قرارداد بعضی از اعضای کادرفنی، هزینه‌های باشگاه استقلال به عدد ۳۲۳ میلیارد تومان رسیده بود.

در نتیجه آبی‌ها چاره‌ای جز کسر قرارداد اعضای تیم نداشتند. با این حال، مطالبات فراوان بازیکنان از فصل قبل و دریافتی‌های اندک از فصل جدید، سبب شده بود آنها رغبت چندانی برای این موضوع نداشته باشند که البته تصمیم سرمربی جوان تیم و پیش‌قدم شدن او برای کاهش قراردادش سبب تغییر نظر اعضای تیم شد.

بلانکو

بلانکو

نکونام که پیش از این نیز قراردادش را در ابتدای فصل کاهش داده بود، روز گذشته این کار را تکرار کرد و پس از کسر میلیاردی از قرارداد سرمربی استقلال، بازیکنان تیم نیز به تبعیت از سرمربی خود، در این زمینه اقدام کردند.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که هفت بازیکن به نام‌های روزبه چشمی، ارسلان مطهری، جعفر سلمانی، آرمین سهرابیان، پیمان بابایی، ایمان سلیمی و صالح حردانی نفراتی هستند که با حضور در جلساتی با مدیریت باشگاه، چندین میلیارد تومان از قرارداد خود را کاهش دادند تا بدین ترتیب از مبلغ سقف بودجه آبی‌ها خالی شود.

پایان/*

مطالب مرتبط