۱۴:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۲

اخبار پرسپولیس| ترقه ای که خود را در نقش بمب جا زد/ نبیل باهویی مهاجم مد نظر درویش تا آخر سال مصدوم است+جزئیات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛افشین پیروانی یکی از عوامل پرسپولیس می‌گوید: پرسپولیس پس از ماه‌ها انتظارموقعیت خود را خراب کرد. این تیم به دلیل سقف قرارداد نتوانست بهتر عمل کند و جذب مهاجم خارجی بزرگ را از دست داد. سرخ‌ها حدود یک ...

ترکیب پرسولیس امروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛افشین پیروانی یکی از عوامل پرسپولیس می‌گوید: پرسپولیس پس از ماه‌ها انتظارموقعیت خود را خراب کرد. این تیم به دلیل سقف قرارداد نتوانست بهتر عمل کند و جذب مهاجم خارجی بزرگ را از دست داد.

سرخ‌ها حدود یک ماه و نیم قبل نبیل باهویی، مهاجم سوئدی را جذب کردند که این بازیکن باتوجه به شرایطی که داشت تازه هفته گذشته چند دقیقه به عنوان یار تعویضی اولین بازی خود را انجام داد.

یکی از صحبت‌های مطرح شده از سوی افشین پیروانی در برنامه فوتبال برتر جذب مهاجم خارجی بود که مدیر پرسپولیس گفت:”ما احتیاج به بازیکنان بزرگ خارجی داشتیم و سقف قرارداد اجازه نداد. ما سقف قرارداد را رعایت کردیم و حداقل می‌توانستیم در گرفتن بازیکن خارجی‌مان خیلی بهتر عمل کنیم. تیمی که فصل پیش سه جام داخلی گرفته و نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم‌های با بازیکنان میلیون دلاری است باید بهتر از این برای بازیکن خارجی هزینه می‌کرد. ما نخواستیم سقف را رد کنیم و نامه زدیم و درخواست ما را رد کردند.”

حال باید دید نبیل باهویی می‌تواند در بازی‌های بعدی انتظارات کادرفنی را برآورده کند یا خیر.

پایان/*

مطالب مرتبط