۱۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۹

اخبار استقلال| شوک سنگین به نکونام/ پروژه کسر امتیاز از استقلال کلیک خورد/شایعات کسر امتیاز از استقلال صحت ندارد/کسر ۴ امتیاز از استقلال؟ | ماموریت خطیر برای رهایی آبی‌ ها از خطر!/پرونده آبی ‌ها هنوز در کارگروه ویژه است

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛پس از کسر امتیاز از دو تیم سپاهان و پرسپولیس حالا نوبت به تیم استقلال رسیده و کمیته انضباطی فدراسیون به پرونده های این باشگاه ورود کرده است . نکونام به سرنوشت گل محمدی دچار شد / کسر امتیاز از آبی ...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛پس از کسر امتیاز از دو تیم سپاهان و پرسپولیس حالا نوبت به تیم استقلال رسیده و کمیته انضباطی فدراسیون به پرونده های این باشگاه ورود کرده است .

نکونام به سرنوشت گل محمدی دچار شد / کسر امتیاز از آبی پوشان واقعیت دارد؟

همانطور که طی روز‌های گذشته اعلام شد، کارگروه نظارت بر قرارداد‌ها با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال، از آبی‌ها درخواست کرده است تا در خصوص پنج ابهام پیش آمده پیرامون عقد قرارداد بازیکنان و اعضای این تیم، جوابیه خود را ارسال کنند.

آنگونه که در خبر‌ها آمده بود، ادعا‌هایی درباره قرارداد‌های ارائه نشده به سازمان لیگ، قرارداد و مالیات بلانکو، واریزی بیشتر به چند مربی و بازیکن، عدم احتساب رضایتنامه خالدآبادی و پرداخت مالیات یامگا توسط باشگاه از جمله موضوعاتی بود که کارگروه نظارت بر قرارداد‌ها از باشگاه استقلال خواسته بود تا درخصوص آن‌ها شفاف سازی کند.

حتی باشگاه آلومینیوم اراک نیز در این زمینه شکایتی را به دست کمیته انضباطی رساند و باشگاه استقلال نیز دفاعیه خود را اخیرا به کارگروه نظارت بر قرارداد‌ها ارسال کرده و آبی‌ها مدعی هستند که در تمامی موارد مطرح شده، قانون را رعایت کرده و مرتکب هیچ تخلفی نشده اند.

پایان/*

مطالب مرتبط