۰۵:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۶

اخبار استقلال| تلاش شبانه روزی خطیر برای مانع شدن از کسر امتیاز از آبی ها

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه استقلال به زودی باید دفاعیات خود درباره قرارداد بازیکنان را به سازمان لیگ ارائه دهد. باشگاه استقلال به عبور از سقف قرارداد متهم شده و مواردی از تخلف نیز در پرونده‌های ارائه شده به کارگروه ا...

استقلال

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛باشگاه استقلال به زودی باید دفاعیات خود درباره قرارداد بازیکنان را به سازمان لیگ ارائه دهد. باشگاه استقلال به عبور از سقف قرارداد متهم شده و مواردی از تخلف نیز در پرونده‌های ارائه شده به کارگروه ارزیابی قرارداد‌ها وجود دارد.

ارقام اعلام شده درباره دستمزد سعید مهری یا امید حامدی‌فر ابهاماتی را برای مسئولان در سازمان لیگ به وجود آورده و کاهش عجیب قرارداد این بازیکنان محل بحث شده است.

در عین حال پرداخت مالیات کوین یامگا نیز مورد توجه قرار گرفته که باشگاه استقلال مدعی است پرداخت مالیات این بازیکن متعلق به فصل جاری نیست و به فصل قبل اختصاص دارد درحالی که تحقیقات دراین خصوص نشان می‌دهد ایرادات وارده به همین فصل مربوط است. مورادی همچون:  ۱. امضای چند قرارداد داخلی و ارائه نشده به سازمان لیگ، ۲. قرارداد و مالیات بازیکن خارجی جدید، بلانکو، ۳. واریزی بیشتر به چند بازیکن و مربی، ۴. عدم احتساب رضایتنامه خالدآبادی در مجموع هزینه‌ها، ۵. موضوع احتساب مالیات یامگا در بودجه این فصل به عنوان تخلفات باشگاه استقلال اعلام شده است.

با توجه به موارد اشاره شده پیش بینی می‌شود اگر باشگاه استقلال نتواند دفاعیه مناسبی را به سازمان لیگ و کمیته ارزیابی قرارداد‌ها ارائه دهد، به سرنوشت باشگاه سپاهان و پرسپولیس دچار خواهد شد.

پایان/*

منبع:شهر آرا نیوز

مطالب مرتبط