۰۸:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

آغاز بارش باران در نیمه شمالی کشور از امروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ امروز دوشنبه با نفوذ جریانات شمالی برروی سواحل دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارندگی گاهی رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید رخ خواهد داد و در استان اردبیل و سواحل دریای ...

آغاز بارش باران در نیمه شمالی کشور از امروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ امروز دوشنبه با نفوذ جریانات شمالی برروی سواحل دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارندگی گاهی رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید رخ خواهد داد و در استان اردبیل و سواحل دریای خزر نیز دما بطور محسوسی کاهش خواهد یافت.

سه شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی استان‌های واقع در زاگرس مرکزی برخی نقاط استان‌های خوزستان فارس، شمال بوشهر، غرب کرمان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ میدهد و چهارشنبه همین شرایط در برخی نقاط شمال غرب، غرب ارتفاعات البرز داشته و ارتفاعات زاگرس مرکزی کرمان مناطق غربی و جنوبی اصفهان غرب یزد شمال شرق، فارس، شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد.

پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در غرب ارتفاعات زاگرس مرکزی دامنه و ارتفاعات البرز و ارتفاعات کرمان رگبار و رعد و برق و وزش باد و در شمال غرب کشور بارش پراکنده پیش بینی میشود.

روز جمعه در استان‌های واقع در غرب، جنوب غرب مرکز شرق جنوب شرق و دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی بارش رخ خواهد داد.

گفتنی است که از بعد از ظهر دوشنبه و روز سه شنبه در شمال شرق شرق و دامنه‌های شرقی البرز وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گردوخاک رخ خواهد داد و امروز تا ظهر فردا نیز دریای خزر مواج است.

مطالب مرتبط