۰۷:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۵

آسمانی صاف و جوی آرام تا دوشنبه در کشور

از امروز شنبه تا ظهر دوشنبه در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام است در نوار شمالی بویژه در سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود. اوایل شب دوشنبه در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و در گیلان افزایش ابر گاهی بارش پراکنده و ...

آسمانی صاف و جوی آرام تا دوشنبه در کشور

از امروز شنبه تا ظهر دوشنبه در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آرام است در نوار شمالی بویژه در سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

اوایل شب دوشنبه در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و در گیلان افزایش ابر گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

سه شنبه با گذر موج تراز میانی جو از نوار شمالی کشور در برخی مناطق شمال غرب غرب و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز و تهران رگبار باران و وزش باد گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می‌شود همچنین در سواحل دریای خزر وزش باد شمالی و ابرناکی همراه با بارش و کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

طی این روز در شرق اردبیل، گیلان و غرب مازندران بارش شدت خواهد داشت. دریای خزر مواج است و در ارتفاعات اردبیل بارش برف دور از انتظار نیست چهارشنبه بارش در سواحل شمالی ادامه خواهد داشت و در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و در دامنه‌های جنوبی البرز واقع در زنجان قزوین، البرز و تهران ابرناکی وزش باد و رگبار باران رخ می‌دهد.

همچنین از ظهر وزش باد در شمال شرق و شرق کشور افزایش می‌یابد.

مطالب مرتبط