۲۱:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰

آخرین وضعیت پرداخت وام اشتغال مددجویان بهزیستی امروز دوشنبه ۱۰ مهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ آخرین وضعیت پرداخت وام اشتغال مددجویان بهزیستی امروز دوشنبه ۱۰ مهر را در ادامه بخوانید. “مریم فتح الهی” ضمن گلایه از عدم همکاری برخی بانک ها در ارائه تسهیلات به مددجویان تحت پوشش افزود: بسیاری از با...

وام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن؛ آخرین وضعیت پرداخت وام اشتغال مددجویان بهزیستی امروز دوشنبه ۱۰ مهر را در ادامه بخوانید.

“مریم فتح الهی” ضمن گلایه از عدم همکاری برخی بانک ها در ارائه تسهیلات به مددجویان تحت پوشش افزود: بسیاری از بانک های عامل همکاری بسیار پایینی داشته اند و در بررسی پرونده مددجویان تاخیر دارند و همین امر موجب نارضایتی شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به خاص بودن شرایط افراد جامعه هدف بهزیستی انتظار می رود بانک های عامل همکاری خود را در ارائه تسهیلات به مددجویان تحت پوشش بیشتر کنند.

رییس بهزیستی سلسله تاکید کرد: هیچگونه مشکلی از سوی اداره بهزیستی در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ و ۱۸ وجود ندارد ، اما بانک‌ها همکاری لازم را ندارند و سخت گیری آنها در خصوص ضامن باعث شده مددجویان شرایط دریافت این تسهیلات را نداشته باشند و با مشکل مواجه شوند.

مطالب مرتبط