آخرین خبر از طرح ساماندهی کارکنان دولت امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲+جزئیات

آخرین خبر از طرح ساماندهی کارکنان دولت را امروز شنبه 20 آبان 1402 را در اندیشه قرن بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛۶ روز از زمان اعلام شده برای آغاز بررسی مجدد طرح ساماندهی کارکنان دولت گذشت.

قرار بود بررسی ایرادات شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت یکشنبه ۱۴ آبان در مجلس بررسی شود، ولی تا امروز ۲۰ ابان ۱۴۰۲ کسی اطلاعاتی در این زمینه نداده است.

این در حالی است که کارگران و کارمندان حدود ۳ سال است که منتظر تصویب طرح ساماندهی کارکنان دولت برای حذف شرکت‌های پیمانکاری هستند و اکنون با نزدیک شدن به انتخابات مجلس امید دارند نمایندگان برای ثبت کارنامه‌ای مثبت از خود این طرح را تا پیش از پایان عمر مجلس نهایی کنند.

اتفاقای که در صورت تصویب و اجرا دست واسطه ها را از جیب کارگران و کارمندان کوتاه خواهد کرد .

در حالیکه عضو هیأت رئیسه مجلس خبر داده بود ۱۴ آبان زمان بررسی مجدد طرح ساماندهی کارکنان دولت خواهد بود، اما تا امروز  هم اطلاعاتی در این زمینه منتشر نشده است.

هفته اول آبان بود که عضو هیأت رئیسه مجلس با اعلام تغییر در زمان برگزاری جلسه علنی صحن مجلس، گفت: جلسه بعدی روز یکشنبه، ۱۴ آبان ماه خواهد بود.
روح الله متفکرآزاد با اعلام خبر تغییر زمان برگزاری جلسه بعدی صحن علنی مجلس، گفت: قرار بود طبق برنامه اعلام شده، جلسه بعدی صحن در امروز شنبه باشد، اما با تصمیم هیأت رئیسه مجلس، برگزاری این جلسه به روز یکشنبه (۱۴ آبان ماه) موکول شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به فعالیت کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه کشور در مدت این یک هفته، عنوان کرده بود: جلسات کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه کشور در این مدت برقرار خواهد بود تا اعضای آن به بررسی موارد ارجاعی از صحن بپردازند.

یکی از موضوعات مهم در صحن علنی مجلس طرح ساماندهی کارکنان دولت و تصمیم برای حذف شرکت‌های پیمانکاری بود، اما فعلا که خبری در این زمینه از مجلس نیامده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در طول این یک هفته به سرکشی حوزه‌های انتخابیه خود خواهند رفت.

همچنان کارگران و کارمندان منتظر آمدن آن خبر مهم از مجلس درباره حذف شرکت‌های پیمانکاری هستند.
پایان/*

منبع:نبض بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا