۱۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶

آخرین اخبار استقلال تهران از نقل و انتقالات استقلال / دربی، پایان همکاری با ستاره محبوب آبی پوشان

اندیشه قرن نوشت: آخرین اخبار استقلال تهران از نقل و انتقالات استقلال / دربی، پایان همکاری با ستاره محبوب آبی پوشان. آرمان رمضانی هیچ گاه برای استقلال بازیکن نود دقیقه‌ای نبوده است. این بازیکن اما در فصول گذشته و زمانی که فرهاد هدایت تیم ا...

استقلال

اندیشه قرن نوشت: آخرین اخبار استقلال تهران از نقل و انتقالات استقلال / دربی، پایان همکاری با ستاره محبوب آبی پوشان. آرمان رمضانی هیچ گاه برای استقلال بازیکن نود دقیقه‌ای نبوده است. این بازیکن اما در فصول گذشته و زمانی که فرهاد هدایت تیم استقلال را برعهده داشت، ستاره تعویضی تیم بود. قرارداد آرمان در استقلال تمدید می‌شد چون او گل‌های حیاتی را به ثمر رسانده بود اما روزگار در فصل بیست و دوم برای رمضانی بر وفق مراد نبود و این بازیکن نتوانست حتی به عنوان یار تعویضی توفیقی حاصل کند به همین دلیل بعید است که او برای فصل آتی در لیست ساپینتو یا مربی دیگری جایی داشته باشد و جزو خروجی‌های استقلال است. آمار نشان می‌دهد ساپینتو اصلاً مثل فرهاد اعتقادی به رمضانی ندارد.

رمضانی در سه بازی آخر لیگ برتر استقلال فقط یک دقیقه به بازی گرفته شد که خودش گویای همان نکته‌ای است که به آن پرداختیم.در نقل و انتقالات استقلال بعید است که ساپینتو از رمضانی حتی به عنوان یار تعویضی در دربی استفاده کند و با پایان جام حذفی و مشخص شدن تکلیف قهرمان این جام به نظر می‌رسد پرونده رمضانی برای همیشه در استقلال بسته شود. آرمان خودش می‌داند که چه شرایطی در استقلال دارد به همین دلیل اخیراً استوری در فضای مجازی گذاشته که به صورت زیرکانه‌ای نشان می‌دهد چقدر از اینکه بازی نمی‌کند، ناراضی است.

پایان*/

مطالب مرتبط