شگفت‌زده‌ترین ستاره ملی پوش ایران را بشناسید

هافبک تیم ملی ایران از حضور دوباره در یک بازی ملی و پایان کارش بدون مصدومیت شگفت‌زده است.

به نقل از همشهری آنلاین، امید ابراهیمی در بخشی از مصاحبه‌اش پس از دیدار ایران و هنگ‌کنگ درباره دعوت دوباره‌اش به تیم ملی توسط امیر قلعه‌نویی عنوان کرد: حضور در بازی‌های ملی همیشه برای من موجب افتخار است و وقتی هم به تیم ملی دعوت شدم، سعی کردم با تمام افتخار بیایم، عملکرد خوبی داشته باشم و به تیم کمک کنم.

او ادامه داد: امروز اولین بازی دور مقدماتی جام جهانی بود؛ همیشه مسابقات اول شرایط خاص خود را دارد ولی مهم‌ترین اتفاق این است که توانستیم سه امتیاز را بگیریم و به استقبال دیدار آینده مقابل ازبکستان برویم.

این ملی‌پوش ایران در خصوص غیبت در جام جهانی ۲۰۲۲ به دلیل آسیب‌دیدگی و بازگشت دوباره به تیم ملی ابراز کرد: امروز که از بازی بیرون آمدم، از درون خوشحالی خیلی خاصی داشتم چون آخرین بار که برای تیم ملی از زمین بیرون آمدم، اتفاق خیلی بدی برای من افتاد و قبل از جام جهانی مصدوم شدم. همه هم می‌دانند آن زمان شرایطم خیلی خوب بود و اگر به جام جهانی می‌رفتم، بازی می‌کردم. با این وجود خوشحال هستم که امروز سالم از زمین بیرون آمدم و پس از یک سال توانستم دوباره برای تیم ملی بازی کنم.

ابراهیمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با حضور قلعه‌نویی هم‌دلی در تیم ملی بیشتر شده یا نه، اظهار کرد: بله ۱۰۰ درصد. نیازی نیست من درباره آقای قلعه‌نویی صحبت کنم و کل فوتبال ایشان را می‌شناسند، چراکه حدود ۲۵ سال است که در فوتبال ایران هستند.

او یادآور شد: ارادات خاصی به ایشان دارم و همیشه گفته‌ام که مدیون امیرخان هستم و چه باشم و نباشم برای‌شان آرزوی موفقیت دارم. آقای قلعه‌نویی با توجه به تجربه و شخصیتی که دارد، تیم را یک‌دل کرده و بازیکنان هم دوست دارند که این هم‌دلی اتفاق خوبی برای تیم ملی در جام ملت‌ها رقم بزند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا