سورپرایز نیمه شبی برای بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴آبان ۱۴۰۲/ افزوده شدن بیمه رایگان برای این دسته از بازنشستگان

علیرضا نمازی (مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ) در جمع کانون‌های بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران؛ وعده ارتقای خدمات درمانی مراکز طرف قرارداد این شرکت و پرداخت به موقع هزینه‌های درمانی را داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اندیشه قرن ؛نصرت‌الله دریابیگی در نشست مشترک کانون‌های بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ، بر ارنقای خدمات ارایه شده ازسوی این شرکت تاکید کرد و گفت: گرایش بازنشستگان تامین اجتماعی به بیمه‌های مکمل همچون شرکت آتیه‌سازان حافظ ناشی از ضعف بیمه پایه یعنی تامین اجتماعی است و امیدواریم در سال جاری، درصوت برنده شدن در مناقصه، شاهد ارتقای خدمات بیمه آتیه و پرداخت به موقع هزینه‌های سنگین درمانی از سوی این شرکت باشیم.

سورپرایز نیمه شبی برای بازنشستگان تامین اجتماعی 14آبان 1402/ افزوده شدن بیمه رایگان برای  این دسته از بازنشستگان
سورپرایز نیمه شبی برای بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴آبان ۱۴۰۲/ افزوده شدن بیمه رایگان برای این دسته از بازنشستگان

رئیس کانون رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران گفت: به علت کافی نبودن خدمات درمانی بیمه پایه، عموم بازنشستگان مجبورند به بیمه تکمیلی روی بیاورند و این یعنی افزایش سهم پرداخت از جیب بازنشستگان.

وی در ادامه خواستار نظارت بیشتر شرکت آتیه سازان حافظ بر عملکرد مراکز درمانی طرف قرارداد این شرکت و بهبود نحوه پرداخت هزینه‌های درمانی به بازنشستگان شد.

همچنین علیرضا نمازی (مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ) در جمع کانون‌های بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران؛ وعده ارتقای خدمات درمانی مراکز طرف قرارداد این شرکت و پرداخت به موقع هزینه‌های درمانی را داد.

به گفته وی؛ تفاهم نامه‌ای با بانک عامل امضا شده است که چنانچه به هر دلیلی تامین منابع مالی خسارت درمان از سوی بیمه‌گذار با تاخیر صورت گیرد؛ بانک عامل از محل اعتبارات شرکت؛ نسبت به پرداخت خسارت‌های درمان اقدام نماید.
پایان/*

منبع:مکتوب نامه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا