۱۴:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹

دلخوری زلاتان از یک ایرانی؟/ واکنش ابراهیموویچ به برخورد ایجنت مشهور

زلاتان ابراهیموویچ، مدیر میلان به شایعه ناراحتی‌اش از برخورد ایجنت مشهور ایرانی واکنش نشان داد.

دلخوری زلاتان از یک ایرانی؟/ واکنش ابراهیموویچ به برخورد ایجنت مشهور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،درخشش یوشوا زیرکزی در مسابقات یورو ۲۰۲۴ باعث شد که مهاجم تیم ملی هلند توجه بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کند.

از میلان به عنوان یکی از مشتریان زیرکزی نام برده می‌شود و همین موضوع با واکنش کیا جورابچیان ایجنت زیرکزی همراه شده است.

زلاتان ابراهیموویچ که در پست مدیر تیم فوتبال آث میلان مشغول به کار شده نسبت به حاشیه‌های اخیر واکنش نشان داد و در مراسم معارفه پائولو فونسکا به عنوان سرمربی جدید میلان درباره این سوال آیا از برخورد کیا جورابچیان به عنوان ایجنت یوشوا زیرکزی ناراحت شده‌اید؟ گفت: «هرگز ناراحت نشدم. همیشه در کنار واقعیت، شایعات هم وجود دارد. یک ایجنت حل‌کننده است و یک ایجنت هم داریم که مشکل ایجاد می‌کند. در مورد کیا جورابچیان باید بگویم که او هیچ کدام از این‌ها نبود و شایعاتی که منتشر شد، واقعیت ندارد. برای آنچه می‌خواهیم، ​​ما یک ایده داریم.  امیدواریم در اسرع وقت بررسی کنیم.»

زلاتان درباره برنامه‌های نقل و انتقالاتی میلان افزود: «ما باید راه حل‌هایی برای نقل و انتقالات پیدا کنیم، چون آقای ایکس را به عنوان مهاجم بعدی انتخاب کرده‌ایم. ما یوویچ را به عنوان مهاجم در اختیار داریم. سپس بستگی به این دارد که مربی به چند مهاجم نیاز دارد. داشتن سه مهاجم ممکن است و دور از ذهن نیست.»

 

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط