۲۱:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹

به منزلت و استقلال فکری و مالی بازنشستگان توجه کنیم

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در پیامی فرارسیدن روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.

به منزلت و استقلال فکری و مالی بازنشستگان توجه کنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،در پیام مهدی مسکنی آمده است: امروز ۲۵ ذی‌الحجه، روز نزول آیه شریفه «هل اتی» است که با عنوان «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» نام‌گذاری شده است. این روز را خدمت همه بازنشستگان ایران، به‌ویژه بازنشستگان کشوری و خانواده‌های معززشان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

نام‌گذاری شایستۀ چنین روزی در تقویم رسمی کشور به آن سبب است که در خلال مسائل و موضوعات متنوعی که به طور روزمره با آنها سروکار داریم، یادمان نرود که بزرگانمان، پدران و مادرانمان، ستون رفیع خیمه‌ای هستند که ما امروز دور آن گردهم آمده‌ایم.

برای این است که در میان همه مشغولیت‌های زندگی، جایگاه رفیع بازنشستگان و سالمندان را فراموش نکنیم و خدمت به آن ها را سرلوحه کار خود بدانیم و یادمان نرود که، روزی همه ما بر بلندای همان قله‌ای خواهیم ایستاد که امروز شما بازنشستگان گرامی ایستاده‌اید.

در ادامه این پیام آمده است: یادمان نرود که سلامت جسم و روان و استقلال فکری و مالی ایشان اهمیت دارد و حرمت و منزلتشان را ارج نهیم.

در کنار اینکه هریک از ما در میان اعضای خانواده خود، فرد یا افرادی از بازنشستگان و سالمندان گرانقدر را داریم، افتخار بزرگی است که صندوق بازنشستگی کشوری نیز عضوی از خانواده بزرگ بازنشستگان است؛ امروز روز شما و روز ماست.

در پایان این پیام ضمن تبریک مجدد این روز بزرگ آمده است: امیدوارم احترام و تکریم به بازنشستگان و بزرگان جامعه که در فرهنگ و آداب کهن ایران اسلامی‌مان ریشه دارد، هرروز فراگیرتر و برجسته‌تر شود.

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط