۱۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۹

خرید بلیت بازی استقلال و تراکتور | بلیط بازی استقلال تراکتور + قیمت و لینک بلیت بازی استقلال تراکتور

بلیط بازی استقلال تراکتور در حساس‌ترین بازی هفته دهم لیگ برتر، استقلال به مصاف تراکتور خواهد رفت. دیداری که تاثیر زیادی رده بندی جدول لیگ برتر فوتبال ایران خواهد داشت. تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتور تبریز در هفته دهم رقابت‌های لیگ...

بلیط بازی استقلال تراکتور

بلیط بازی استقلال تراکتور

در حساس‌ترین بازی هفته دهم لیگ برتر، استقلال به مصاف تراکتور خواهد رفت. دیداری که تاثیر زیادی رده بندی جدول لیگ برتر فوتبال ایران خواهد داشت.

تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتور تبریز در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر روز شنبه ۲۰ آبان ماه از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

بر همین اساس بلیت فروشی این دیدار آغاز شده است و هواداران می‌توانند با مراجعه به سایت https://footballeticket.ir بلیت مورد نظر خود را تهیه کنند.

بازی دو تیم استقلال و تراکتورن در هفته دهم لیگ برتر، روز شنبه (۲۰ آبان) از ساعت ۱۶/۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. بلیت فروشی این مسابقه فوتبال از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه هجدهم آبان ۱۴۰۲ آغاز شده و تا نیم ساعت مانده به بازی فروش بلیت ها به متقاضیان انجام می‌شود. نحوه خرید بلیط بازی استقلال و تراکتور به راحتی انجام پذیر است.

بلیط بازی استقلال تراکتور + قیمت و لینک بلیت بازی استقلال تراکتور

بلیط بازی استقلال تراکتور + قیمت و لینک بلیت بازی استقلال تراکتور

لینک سامانه بلیت فروشی بازی استقلال و تراکتور ۲۰ آبان ۱۴۰۲

روابط‌عمومی باشگاه استقلال اعلام کرد: بلیط فروشی این دیدار از دقایقی پیش آغاز شد و فوتبالیست دوستان می‌توانند با مراجعه به سایت www.footballeticket.ir/login اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.

حضور بانوان در بازی استقلال تراکتور

در سامانه بلیت فروشی سه ظرفیت «میزبان ، میهمان و بانوان» برای تهیه بلیت در نظر گرفته شده است. البته برخی افراد در نرم‌افزار‌های واسط خرید و فروش مثل دیوار بلیت این مسابقه را با ارقام ۱۷۰ و ۱۸۰ هزارتومان به فروش می‌رسانند.

فروش بلیت الکترونیکی فوتبال

این سامانه به منظور فروش بلیت های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیت مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

قیمت بلیط

مبلغ بلیت هنو اعلام نشده است. اما در بازی های قبلی برای تیم میزبان ۷۰ هزار تومان و برای تیم میهمان ۱۲۰ هزار تومان می‌ باشد. بر اساس این اطلاعیه برای هر کد ملی ، یک بلیت با بارکد یکتا صادر خواهد شد.

در سامانه بلیت فروشی سه ظرفیت «میزبان ، میهمان و بانوان» برای تهیه بلیت در نظر گرفته شده است. البته برخی افراد در نرم‌افزار‌های واسط خرید و فروش مثل دیوار بلیت این مسابقه را با ارقام ۱۷۰ و ۱۸۰ هزارتومان به فروش می‌رسانند.

نحوه خرید بلیت بازی استقلال و تراکتور (۲۰ آبان ۱۴۰۲) + قیمت و لینک خرید

بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

در ورود اطلاعات هویتی دقت کنید این اطلاعات قابل ویرایش نیستند در صورت مغایرت این اطلاعات، تبعات بعدی به عهده ی شما خواهد بود.

پس از فرآیند ثبت نام کد ملی به عنوان نام کاربری و همچنین شماره تلفن همراه به عنوان رمز عبور و سوال امنیتی شما در نظر گرفته میشود. در صورت تمایل پس ورود به پنل کاربری میتوانید نام کاربری و رمز عبور خودر را تغییر دهید.

خرید بلیط بازی استقلال تراکتور

خرید بلیت حضوری در ورزشگاه از افراد متقلب

با توجه به مراجعه برخی از هواداران محترم به نمایندگان این شرکت در ورزشگاه مشخص گردید که برخی از سودجویان با خرید بلیت از سامانه بلیت فروشی و گرفتن کپی و یا جعل از طریق روش های متقلبانه نسبت به فروش آن در ورزشگاه به افراد فاقد بلیت اقدام می نمایند که مجدد متذکر می شود بلیت های خریداری از افراد سودجو فاقد اعتبار بوده و از ورود مال باختگان به ورزشگاه جلوگیری می شود.

لذا مجددا به اطلاع هوادارن محترم می رساند خرید بلیت در سامانه با کد ملی افراد منطبق بوده و کارت ملی خریدار در مبانی ورودی کنترل می گردد و در صورت عدم تطابق کد ملی با مشخصات بلیت از ورود هوادار به ورزشگاه جلوگیری می گردد .

همچنین به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی بلیت مختص فرد خریدار بوده و با قابلیت یک بار ورود می باشد و در صورت خروج هوادار از ورزشگاه در زمان مسابقه به هیچ عنوان ورود مجدد هوادار به ورزشگاه از هیچ کدام از مبادی ورودی امکان پذیر نمی باشد.

لازم به ذکر است تهیه بلیت از سامانه تا پایان بازی از طریق این سامانه و همچنین اپلیکیشن سوپر بلیت امکان پذیر خواهد بود لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه سو استفاده و فروش بلیت به صورت غیر قانونی و حضوری در ورزشگاه مراتب را سریعا به عوامل نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه گزارش نمایید

بلیط بازی استقلال تراکتور + قیمت و لینک بلیت بازی استقلال تراکتور

بلیط بازی استقلال تراکتور + قیمت و لینک بلیت بازی استقلال تراکتور

همراه داشتن کارت ملی اجباری است

به منظور تسهیل در ورود هواداران و‌ جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی همراه داشتن کارت ملی در ورزشگاه اجباری بوده و از ورود هواداران فاقد کارت ملی جلوگیری میگردد.

به اطلاع هوادارن محترم می رساند به منظور تسهیل در ورود هواداران و‌ جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی همراه داشتن کارت ملی در ورزشگاه اجباری بوده و از ورود هواداران فاقد کارت ملی جلوگیری میگردد و خرید بلیت در سامانه با کد ملی افراد منطبق بوده و همراه داشتن کارت ملی اجباری می باشد و کارت ملی افراد در مبادی ورودی توسط پرسنل حراست این شرکت کنترل می گردد و در صورت عدم تطابق کارت ملی با مشخصات خریدار که در سامانه بلیت فروشی درج گردیده از ورود هوادار به ورزشگاه جلوگیری می گردد .

همچنین به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی بلیت مختص فرد خریدار بوده و با قابلیت یک بار ورود می باشد و در صورت خروج هوادار از ورزشگاه در زمان مسابقه به هیچ عنوان ورود مجدد هوادار به ورزشگاه از هیچ کدام از مبادی ورودی امکان پذیر نمی باشد.

لازم به ذکر است تهیه بلیت از سامانه تا پایان بازی از طریق این سامانه و همچنین اپلیکیشن سوپر بلیت امکان پذیر خواهد بود و ‌در صورت اتمام فروش بلیت به هیچ عنوان به ورزشگاه مراجعه ننمایید لذا خواهشمند است در صورت هرگونه مشاهده اعمال مجرمانه توسط سودجویان از جمله فروش بلیت به صورت غیر قانونی و حضوری در ورزشگاه مراتب را سریعا به عوامل نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه گزارش نمایید.

رعایت شماره صندلی در ورزشگاه

تماشاگران عزیز به این نکته توجه داشته باشند که از ابتدای فصل جاری، شماره‌های صندلی با بلیط مطابقت داده می‌شود و بر این اساس هر تماشاگر روی صندلی‌ای که قبلا رزرو کرده و برای آن بلیط صادر شده خواهد نشست.

امیدواریم با رعایت این موضوع از طرف همه‌ی تماشاگران عزیز شاهد نظم بیشتری در ورزشگاه باشیم.

راهنمای خرید بلیت و ورود به ورزشگاه آزادی

ضمن خیر مقدم به هواداران محترم و ورزش دوست در ورزشگاه آزادی به اطلاع میرساند نکات زیر را هنگام تهیه بلیت رعایت نمایید :

در مقابل سو استفاده و کلاهبرداری افراد سودجو هوشیار باشید و بلیت دیدار مدنظر خود را تنها از طریق سامانه و یا نرم افزار اندروید و با کد ملی خود تهیه نمایید و از خرید بلیت از بازار سیاه و افراد سودجو جدا خودداری نمایید.

هنگام ثبت نام ، تمامی اطلاعات فردی را به درستی و کامل وارد نمایید و حتما جنسیت خود را به صورت صحیح انتخاب نمایید.

لطفا برای عبور از گیت های کنترل تردد حتما کارت ملی خود را همراه داشته باشید. توجه کنید که دستگاه تنها با خواندن کارت ملی و احراز هویت و در صورت تهیه بلیت مجوز عبور خواهد داد.

توجه داشته باشید گیت های ورودی در ورزشگاه تنها مجوز عبور به بلیت معتبر برای موقعیت خریداری شده را خواهند داد. لذا بلیت خریداری شده برای موقعیت شمال، جنوب و جایگاه ها تنها در گیت های ورودی مربوط به همان موقعیت معتبر خواهند بود و در ورودی های دیگر ورزشگاه مجوز عبور نخواهند داشت.

توجه داشته باشید هر بلیت تنها یکبار مجوز عبور خواهد داشت، چنانچه به هر دلیلی پس از ورود از ورزشگاه خارج شوید، ورود مجدد از هیچکدام از ورودی ها امکان پذیر نمی باشد. لذا بلیت خود را در اختیار دیگران نگذارید و یا از بلیت دیگران برای ورود استفاده نکنید.

به هیچ عنوان از مراجع غیر رسمی و یا در اصطلاح رایج (بازار سیاه) بلیت تهیه نکنید، بلیت های توزیع شده در بازار سیاه معتبر نمی باشد.

بانوان گرامی به هیچ عنوان با جنیست آقا و در موقعیت آقایان اقدام به خرید بلیت نکنید.زیرا به هیچ عنوان گیت ها و عوامل انتظامی مجوز عبور نخواهند داد و و طبق دستورالعمل جدید ابلاغی آقایان و خانم هایی که با جنسیت غلط اقدام به خرید بلیت می نمایند، تا اطلاع ثانوی حساب کاربری آنان مسدود خواهد شد و مجاز به ورود به ورزشگاه در بازی های آتی نمی باشند.

از همراه داشتن کیف دستی و هرگونه اقلام ممنوعه و خطر ساز و یا هر شیء که قابلیت پرتاب داشته باشد جدا خودداری نمایید. از ورود این اقلام

هنگام ورود به استادیوم جلوگیری خواهد شد.

همکاران سامانه، مستقر در ورزشگاه پاسخگوی مشکلات شما می باشند.

نکات مهم در خرید بلیت بازی استقلال تراکتور

۱-بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

۲- مسابقاتی که بلیت فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

۳- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی و همچنین تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیت آن هستید)

۴- درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیت قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی، تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی می شوید.)

۵- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیت راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتما باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

۶- در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیت مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیت، به تعداد انتخاب شده، بلیت برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد “خرید شما کامل نشده است و شما ۱۵ دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید” در غیر این صورت بلیت های روز شده برای شما کنسل خواهد شد.

۷- بلیت های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود شما می توانید با زدن ضربدر آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

۸- در این صفحه به تعداد بلیت انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید.

۹- در این صفحه اطلاعات بلیت های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

۱۰- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیتهای خریداری شده نمایش داده می شود. نیاز به پرینت این صفحه نیست و صرفا با در دست داشتن کارت ملی و یا شناسنامه وارد ورزشگاه شوید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتور تبریز در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر روز شنبه ۲۰ آبان ماه از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

بر همین اساس بلیت فروشی این دیدار آغاز شده است و هواداران می‌توانند با مراجعه به سایت https://footballeticket.ir بلیت مورد نظر خود را تهیه کنند.

تراکتوری ها برای بازی با استقلال ۳ هزار بلیت در اختیار خواهند داشت.

به گزارش طرفداری، دو تیم استقلال و تراکتور در شرایطی روز شنبه به مصاف هم می روند که هر دو تیم برای حضور در جمع مدعیان به دنبال کسب ۳ امتیاز بازی هستند.

در این بین طبق هماهنگی صورت گرفته حدود ۳ هزار بلیت استادیوم آزادی در اختیار هواداران استقلال قرار دارد و آنها می توانند با حضور در استادیوم تیم شان تشویق کنند.

بازی تراکتور برابر استقلال و پرسپولیس به خاطر حضور پروشور هوادارن تبریزی همیشه جذاب می شود و به نظر می رسد در بازی روز شنبه هم هواداران این تیم سکوهای خودشان را پرکنند

مطالب مرتبط