۱۶:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹

اقدام جدید باشگاه پرسپولیس علیه بیرانوند/ پیام مهم درویش به باشگاه سپاهان

باشگاه پرسپولیس به مشتری دوم دروازه بان تیم ملی ایران نیز موضوع فسخ غیرقانونی او را متذکر شد.

اقدام جدید باشگاه پرسپولیس علیه بیرانوند/ پیام مهم درویش به باشگاه سپاهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه قرن،علیرضا بیرانوند پس از فسخ یکطرفه قراردادش با باشگاه پرسپولیس مشکل جدی برای عقد قرارداد با تیمی دیگر پیدا کرده است.

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور تبریز که در آستانه امضای قرارداد با او بود، نسبت به فسخ او و شکایت قطعی پرسپولیس از این بازیکن شک و تردید پیدا کرد و گویا تا این لحظه قید جذب دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران را زده است.

پس از او سپاهان اصفهان مشتری بیرانوند شد تا این بازیکن را به خدمت بگیرد اما تحقیقات حقوقی آنها نیز با سرنخ‌های پرسپولیس همراه شد تا زردپوشان اصفهان نیز نسبت به هرگونه اقدام برای جذب بیرانوند دچار ابهام شده و پرونده جذب او را به زمان تعیین تکلیف از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان موکول کنند.

بیرانوند که گمان نمی‌کرد  فسخ یکطرفه اش با پرسپولیس این چنین پیچیده شود، حالا باید منتظر بماند تا ابتدا مشکلش حل شود.  او در آستانه شروع تمرینات تیم‌های مدعی قهرمانی در لیگ برتر، کماکان بلاتکلیف است و باید منتظر حل و فصل دعوای حقوقی اش با پرسپولیس باشد تا بتواند قرارداد امضا کند.

این در حالی است که وکیل بیرانوند تاکید کرده می توانند برای امضای قرارداد با هر تیمی، هرگونه تعهد کتبی که لازم باشد را نسبت به این موضوع بدهند اما فعلاً تیمی حاضر به بستن قرارداد با او نشده است.

 

 

پایان/*

اندیشه قرن را در ایتا دنبال کنید

اندیشه قرن را در تلگرام دنبال کنید

مطالب مرتبط